Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan van az, hogy még egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan van az, hogy még egy ronda, elhízott, kibírhatatlan vénlány is gruppenezhet, amikor csak akar?

Figyelt kérdés

Ismerek egy ilyen nőcskét, már 30 éves, a macskájával él. Eléggé előnytelen alkatú, de mellé még el is van hízva, meg a bőre sem valami kívánatos. Meg hát az arca sem szép.


A macskájával él egy kis garzonban.


Eddig minden társkeresőn fellelhető volt, ahol én is (ezeréves képeivel nyomul még mindig).


Párszor láttam az éjszakában is egyedül bóklászni botrányosan ízléstelen ruhákban.


Én is társkeresön akadtam össze vele annakidején, sajnos még kis naiv voltam...de meg kell mondjam, hogy személyisége is csapnivaló, kibírhatatlan, bunkó, gyenge jellem, ugyanakkor nárcisztikus, rászoruló, soroljam még?


Én speciel passzoltam a lehetőséget elég rövid úton, de egy nőt ez úgy veszem észre nem nagyon vág földhöz.


Mert mint kiderült ez a nő elég durva szexuális kalandozásait is erölködés nélkül ki tudja élni. Tehát dugták már szendvicsben nem egyszer, legutobb egy szexpartner keresős oldalon találtam meg, hogy neki már csak a bisex pasi pár hiányzik a bakancslistáról


AZ IGEN!


tanits mester!


Ha ez a nő pasi lenne, akkor nem hogy a szexből kimaradna teljesen, de még a társadalom is kivetné magából.


Miért ilyen könnyü a nőknek szexet találni?


Ja arról már inkább nem is kezdek litániát, hogy ennek a nőnek még arra is volt pofája, hogy kiirja, hogy neki "jó kinézetü" pasi jühet csak szóba


2016. febr. 2. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Nagy a p¡na hatalma.

100 férfiból 99 soha nem fog visszautasítani egy dugást sem.

Ti jobban rá vagytok szorulva, képesek vagytok bármire nagyjából, hogy picshát kapjatok.

Nincs ebben semmi különös.

2016. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát én már visszautasítottam nem egy lányt... mert mondjuk duci volt és/vagy ronda volt


mondjuk hozzá tartozik az igazsághoz, hogy nem ajánlkozott fel egyik sem, ugyhogy csak a lehetőséget utasitottam el, hogy udvarolhassak nekik, hogy MAJD ESETLEG AKKOR legyen szex.

2016. febr. 3. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Rohadt evolúció
2016. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, kultúráltt ember, hogy engedhet meg magának ilyen hangnemet egy másik emberrel szemben ?? Ès még csodálkozik, hogy egyedül van... Lehet, sőt biztos, hogy ő különb ember nálad ! Fejlődj még egy kicsit emberileg fiacskám !
2016. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy végigolvastam a kérdésedet, azonnal világossá vált, hogy a nők miért nem veled bújnak ágyba!

Kevés primitívebb kérdésfelvetést olvastam itt a GYK-n mint a tied!

2016. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hova van irva, hogy nincs nőm?


nehéz életed lehet, ha ilyen automatikusan gondolkodsz...persze ugatsz, ha más is -szerinted- elöitéletes.

2016. márc. 3. 08:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: mintha a saját írásomat olvastam volna, sokszor én is elgondolkodom, hogy EZ MI A LÓF @SZ???!! :D

de aztán rájövök hogy felesleges mással foglalkozni, a saját életem fontosabb :) én azt mondom, te sem törődj a söpredék, selejtes emberekkel

2016. márc. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!