Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Igaz az, hogy a leszbikusok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a leszbikusok között több az elhízott? Ha igen, miért van ez így? Ti hogy viszonyultok ehhez?

Figyelt kérdés

2015. nov. 18. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok leszbikust ismerek, de azok mind soványok voltak.
2015. nov. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
akit ismerek és leszbi vagy bi, mind vékony
2015. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
édesistenem :D
2015. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi hülyeséget tudnak kitalálni... :D
2015. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, mert én is nagyobb arányban futok össze molett leszbikusokkal.

Illetve engem ők találnak meg leginkább.


Most ebből egyáltalán nem vonok olyan következtetést, hogy többen vannak, de mintha kevésbé szégyellnék vagy nem tudom:D

De kivétel nélkül, akikkel találkoztam mind szeretetéhes volt, lehet ezért is kerül velük hamarabb kapcsolatba az ember vagy ilyesmi.

: )

2015. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Én momentán kevés molett leszbikust ismerek de akiket ismerek mind szép csajszi volt általában akiket vékonyakat ismerek mind bűn ronda :D már bocsánat :D am sem tetszenek az anorexiások, nem hiszem h többen lennének de ilyen rosszindulatú kérdést sem mostanában olvastam :D
2015. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem mintha én egyetértenék a "kövérezéssel" , de a kedvencem az, amikor valaki úgy védi a moletteket, hogy közben "leanorexiásozza" a vékonyakat.

És ő mindemellett toleránsnak gondolja magát:D

Zsákutca.

2015. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hm,Kerdezo,ez nem feltetlen szexualis orientaciotol fugg ,mert a hetero nok kozt is sok telt no van. En is ismerek par duci leszbikust , a legtobb koverkes leszbikus altalaban fius szokott lenni ,vagy unis,de slampos . (Ertsd: rosszul oltozott , apolatlan) ok nem tul kellendoek. De az nem az jelenti ,hogy kb. minden leszbi no kover volna.
2015. nov. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvetően túl sok az elhízott ember, de én is észrevettem, hogy pl. a Butchok közül sokan erősebb alkatúak. Én teljesen femme vagyok, de az a típus, aki után nő is és férfi is csorgatja a nyálát, nem vékony, nem kövér, átlagos alkat nagyobb mellekkel. :D
2015. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, az teljesen hülyeség, hogy többen vagyunk "elhízottak", mint véknyak. Vagyunk páran, és igen a teltebb nők többsége fiús is. Én személy szerint nem vagyok fiús. Túlsúlyos vagyok ez igaz, bár nem folyok széjjel.. világos barna középhosszú hajam van, és átlagosan Nőként öltözködök. Szóba került az igénytelenség is, azért ne általánosítsunk, kérem... ;)

Kérdező. Hogy kellene viszonyulni ehhez? Mire gondolsz ezalatt?

2015. nov. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!