Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért használják ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért használják ki a nőket?

Figyelt kérdés
Most inkább idősebb férfi fiatalabb lány esetre gondolok. Ehhez hogy van erkölcsötök?

2016. febr. 3. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ugyan ugy ahogy a tini lanyok azt mondjak hogy, csak azert jottek ossze a 40es pasival mert mar ugyis rossz volt a hazassaga.


Egyszeruen nem divat az egyenes becsuletes viselkedes manapsag.

2016. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem a nők hülyék, annyira egyértelmű hogy csak hetyegni akarnak az idős férfiak
2016. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Amelyik 18 éves azt hiszi, hogy egy 30-as, 40-es komolyan tervez vele, az meg is érdemli, hogy a gyakorikérdéseken erkölcsről prédikáljon...
2016. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Én nő vagyok, de semennyire nem vagyok erkölcsös. Nincs mkinek erkölcse.
2016. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem a férfiak használják ki a nőket, hanem a semmirevaló idióták.
2016. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem használnák ki a nőket, ha nem adnának olyan hamar szexet. De ha 1 héten belül meg lehet kapni a többséget...
2016. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Az itteni kérdéseket látva, nagyon sok fiatal csaj, szintén csak kefélni akar ha idősebb férfiról van szó, így jó pár esetben nem beszélhetünk kihasználásról. Akik pedig tényleg megteszik, az valóban gáz, de ahogy előttem írták, szerintem ilyen esetben a csaj fejében is baj van...

28/F

2016. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Mert hagyjak magukat!

Azt nem hasznaljak ki akit nem lehet. Ennyit errol.

2016. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem általánosítanék. Nő vagyok de még senki nem használt ki, és én sem senkit. Valszeg a rosszat vonzod, vagy a te viskelkedésedben is hiba van. Marhaság ez az általánosítgatás. Nem minden nő ribi, csak néhány pasinak túl kéne látni a tonna sminken és cicanacin, illetve nem minden pasi kihasználós megcsalós bunkó, csak szintén nem azt a réteget kéne megcélozni akiről kilóméterekről látszik hogy csak numerára hajt.

N/23

2016. febr. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem látom be, hogy ebben mi a korfüggő, megértem, hogy valamiért csalódott vagy, és erre a legegyszerűbb megoldás az általánosítás. Szerinted hasonló korú emberek nem verik át egymást legalább olyan arányban, mint az általad említett felállásban?
2016. febr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!