Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért használják ki a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használják ki a férfiak a nők érzelmeit, gyengeségeit a javukra?

Figyelt kérdés

Elhitetik veled,hogy fontosak,szeretnek talán igaz is,de később ezt kihasználva lelépnek szó nélkül,magyarázat nélkül(otthagynak a szerelem érzésével)kifosztanak anyagilag is,(engem nem)sokat hallok erről is, de mindenképp elmúlik az érzés,erre fogják vagy még erre se,évekig boldogok a nő mellett és a végén minden tisztelet és megbeszélés nélkül csak leráznak (nálam telefonban szakított) miért?ha egykor szeretett!


3 éve történt,5 éves boldog kapcsolat volt , már rég túl vagyok rajta, nem ez a gond...de a kérdés nem hagy nyugodni miért ilyen pofátlan ,és nem csak ő "intézte" így ismerkedéseim alatt is volt tapasztalatom...miért nincs meg a emlékek tiszteletének a megtartása,és a békés megbeszélés,a másik megalázása nélkül?Ezen gondolkodom!Mit gondoltok?



2013. szept. 8. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert ez könyebb lépés mint a megbeszélés.. Az meg, hogy békés na hagyjuk is..!

Van egy két kivétel de többször előfordulnak az ilyen szakítások

2013. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen,de tényleg így kell megalázni a másikat?nem lehet ezt elmondani neki?ha nem személyesen (az így gyáva dolog)de akkor telefonba..miért kell kifogást keresni?miért nem lehet őszintének lenni?miért kell csavarni rajta?Én hiszem ,hogy nem csak én vagyok úgy vele mint nő,hogy eltudom fogadni,mi több tisztelem az őszinteségéért és el engedem, mert eltudom engedni!!de megalázni??egy kapcsolatot lezáratlanul ott hagyni,az olyan mint egy szőnyegen dolgozni éveket és elvarratlanul ott hagyni!!Köszi a válaszodat amúgy!!:)
2013. szept. 8. 14:56
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért kell minden kapcsolatnak mindig megromolva,és sérelmekkel végződnie?Hiszem ha,őszinte lenne a vége,kevesebb harag lenne az emberekben és nem kerülnék egymást mint a véres rongyot... hisz úgy indul minden kapcsolat ,így érdemes kezdeni,akkor a vége miért nem az?
2013. szept. 8. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom az okát sajnos, pedig engem is nagyon érdekelne. És lassan már nem merek ismerkedni férfiakkal, mert attól félek, hogy megint megbántanak és kihasználnak :(
2013. szept. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!