Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért pont a seggbe kúrás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont a seggbe kúrás szex a legizgatóbb szex?

Figyelt kérdés

2016. febr. 3. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
De szépen megfogalmaztad. :D
2016. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szopás, az arcra ülés és a "hagyományos" szex kutyapózban, de ezen ne vesszünk össze.
2016. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Arcra ülés? Hogy? fenékkel?
2016. febr. 3. 20:21
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ba..meg, fülcimpával.
2016. febr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jó de ha fenékkel akkor az már majdnem olyan mint az anál
2016. febr. 3. 20:25
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember más. Például van, aki orrbab*szásért könyörög.
2016. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Arcra ülést puncival gondoltam, de volt már fenékkel is. És miért hasonlítana úgy az análra?
2016. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező.


6-os jól írja.


Előbb láttam olyat ,hogy egy dagi csaj ráült egy pasi fejére és ráfingott..........ma már nem fogok enni.......

2016. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8-as!

Az szép lehetett! :D Biztos belőtte a séróját a forró északi szél. :D

2016. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Joe.38 ***** válasza:
0%
Miért. Sok összetevője van. Talán mert érzed az oda adást. Azaz nem.minden fèrfinek adatik meg. Azaz még a lalkenek is jó az , tehát a pasi úgy érzi a nő mindent meg ad neki azaz szereti nagyon. Bízhat benne építhet rá más tèren is ez egy hozzá állas ez egy viszonyulás. Láthatjuk hallhatjuk olvashatjuk hány és hány nő kikeri magának. Na olyan nővel szeretnél komoly kapcsolatot ? Aki nem ad de kaoni mindent akar. Semmi gondom az olyanokkal azt értrm ha nem.megy annak akinek nem megy. De világ életemben kerültem vagy azonnal sarkon fordultam az okoskodó bíronő tipustól. No meg a legtöbb fèrfi is. Hogy iön ide a bírónő ? Ő az aki a szart tókéletesen megtestesíti. Akit jól.kegfizetnek emiatt is elszállt. Rengeteget magolt. Okosnak erzi magát. Mögötte a hatalom. Emberek életét következmények és lelkiismeret furdalás nélkül tönkre teszi. Magas lovon ül . Tud szoliba menni manikűröshöz kozmetikushoz fodraszhoz a legdrágább ruhákra is telik meg sincs a 99 % nak fèrje , pasija. Mert pont az emberséget a nőiességet ölte ki belőle hivatása. Ezért flusztrált. Igen flusztrált. Tele van utálattal.
2016. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!