Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik úgy gondolják, csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik úgy gondolják, csak nekik jár az élvezet, azok mivel indokolják, mi játszódik le bennük?

Figyelt kérdés

Örülnék, ha érintettek írnának, kíváncsi vagyok.

Ha egy kapcsolatban az egyik fél elvárja, hogy a másik rendszeresen kielégítse, megtegyen neki mindent, amire vágyik, de cserébe nem ad semmit, az milyen alapon?

(Nőkben is van ilyen nyilván, de leginkább férfiakra jellemző, mert szex útján szinte garantáltan elélvez, míg egy nő nem biztos.)

Nem vagyok ilyen kapcsolatban, de a legjobb barátnőm pl nonstop erre panaszkodik, itt is rengeteg ilyen kérdést olvasok, meg hallok is sok ilyet, és az a durva, hogy sokaknak ez természetes dolog.


2016. febr. 4. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sem voltam soha ilyen kapcsolatban, de ezt nevezik önzőségnek. Adni nem szeretnek, csak kapni.
2016. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van pár kifejezés, amivel meg kellene ismerkedned.


Önzés, egoizmus, szexizmus, érzéketlenség; és ezek szinonímái.

2016. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ismerem őket...

Találkoztam is velük, csak ilyenkor nekem reflex a hátraarc, amint megérzem az ilyesmit.

De érdekelne az ilyenek álláspontja, hogy ők mégis hogy is gondolják ezt.

Na meg azoké a mártíroké, akik ugyan panaszkodnak, de mégis ugrálnak, ahogy a másik fütyül...

2016. febr. 4. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!