Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok számotokra milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok számotokra milyen az ideális szex?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok

2016. jan. 28. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Hosszú előjáték, figyelve egymásra, esetleg úgy hogy kikötözzük egymást.

Én a vad szexet szeretem, ezért ez is nekem az ideál.

Irányításon a pasi, csapkodja a fenekem.. Legyen durva..

A végen pedig dicsérjük meg egymást és utána persze pihi 

22/L

2016. jan. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hangulatfuggo hogy eppen mire vágyok. Van hogy egy finom hosszan elnyulo kenyeztetes es finom szeretkezes. De az esetek tobbsegeben egy vad szex a mindenem. Ahol a ferfi iranyit, megdugja a szam, elfenekel, hatulrol a hajam huzza, de kozben megis figyel ram h nekem is jo legyen es ne csak sajat magat nezze.

Pozok valtoztatasa, ha vlmi jatekszer is van az sem baj :)

2016. jan. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedvfüggő számomra. Van amikor szeretem a hosszú előjátékot, amikor végigpuszilgat, szájával kényeztet. Utána természetesen ezt visszakapja. Máskor és az esetek nagy része ilyen, azt szeretem amikor határozottan jelzi hogy szexelni akar olyankor erősebben szoptat, keményebben dug majd a végén vhová elélvez :D

19/L

2016. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!