Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy nem csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy nem csak sima szex volt, hanem érez is valamit irántam?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiú, már lassan három éve, az egyik legjobb barátom, mindig együtt bandázunk úgymond. Tud az étkezési zavaraimról, mindig odafigyel, hogy biztosan ettem-e aznap (anorexiával vagyok diagnosztizálva, hajlamos vagyok napokig nem enni, csak magamba dönteni egy csomó vízet, teát, kávét, persze cukor nélkül), tudja, hogy terápiára kell járnom depreszióval és borderline típusú személyiségzavarral, mert kiskoromban az alkoholista nagytatám fizikailag és lelkileg (szexuálisan nem, szerencsére!) bántalmazott, és mindig ott van velem.

Sajnos, ha buli van a lelki problémim miatt hajlamos vagyok inni, és a múlt hétvégén mindketten fogyasztottunk alkoholt. Én többet mint ő. Egy éjszakás hétvégi kiruccanás volt, tehát egy faház kibérelt szobákkal. S lefektetett az egyikre, én meg könyörögtem neki, hogy csókoljon már meg(tudom szánalmas). Ebből a végén pedig kicsit több lett. Egymással vesztettük el a szűzességünket. És azóta alig beszélünk. Én nem értem a helyzetet. Hogy miért tette meg velem? Felőlem logikus, mert én oda vagyok érte, de ő csak sajnálatból, vagy mert egyszerűen fiú, vagy mert tényleg jelentek neki valamit? Mit tegyek, hogyan tudjam megbeszélni vele?



2016. febr. 5. 14:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%

Józsika! Neked is jó volt? Akarsz róla beszélni? Lesz repeta?

Kb. ennyi!

2016. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 PearlDiver ***** válasza:

"Figyelj, egyértelmű hogy ami köztünk történt az komoly hatással van a kettőnk viszonyára. Szeretném ezt veled alaposan kibeszélni, szeretném hogy elmondjuk egymásnak az őszinte véleményünket és az érzéseinket, hogy tudjuk, hányadán állunk és mindkettőnknek könnyebb legyen folytatni az életét. De hogy a mi barátságunk hogyan alakul ezután, azt szerintem ketten együtt kell kitalálnunk. Benne vagy, hogy beüljünk egy nyugodt helyre és néhány órát rászánjunk erre?"


Én a helyedben valami ilyennel nyitnék.

26F

2016. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces vagy első, és igazán kreatív. (áh nem, ez nem szarkazmus)

Köszönöm a tanácsot második, ja és ahogy láttam, hogy kiírtad a korod meg szeretném említeni, hogy én 17 a fiú meg 18 éves.

2016. febr. 5. 14:49
 4/25 PearlDiver ***** válasza:

Szívesen :)

Nagyon fontos, hogy mindketten kimondjátok az érzéseiteket, akármik is azok. Rengeteg találgatást, frusztrációt és önhibáztatást lehet vele megspórolni - és előbb-utóbb úgyis szembe kell nézni velük, így érdemesebb már most.

Nem feltétlen kell mindenre megnyugtató választ keresnetek, lényegében még a kamaszkorotok végén jártok és évről-évre sokat változtok. Elég ha jóindulattal és türelemmel vagytok egymás iránt és nem erőltettek semmit illetve nem kezdtek mártírt játszani.

2016. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
68%

"én 17 a fiú meg 18 éves."

"Én nem értem a helyzetet. Hogy miért tette meg velem?"

Fantasztikus, hogy zsenge korod ellenére mennyit tudsz a fúkról, kérdező!!! Anyukád nyugodtan beírathat a nagycsoportba.

2016. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy pisisnek tünők a szemedben, de okom van ilyen bizonytalannak lenni.

Először is a mentális betegségem sok időt elvett a kamaszkoromból. Nem igazán voltam szerelmes, nem volt soha kapcsolatom.

Másodjára pedig, tudom, hogy arra céloztál, hogy a lányok általában a fiúknak csak szexre kellenek. De ezt a fiút négy éve a legjobb barátomnak tekintem. Miután olyan sokszor mellette álltam a bajban, tudom, hogy tisztel annyira, hogy ne játszadozzon velem. És az, hogy a fiúknak csak szex kell egy baromság, nekik is vannak érzéseik, nem robotok.

2016. febr. 5. 15:33
 7/25 anonim ***** válasza:
41%

No, akkor mesélek neked egy kicsit a fiúkról, kérdező.

Kezdjük ott, hogy a fiúk racionális, logikusan gondolkodó, logikára építő lények, akik helyén kezelik a dolgokat. Mondom HELYÉN kezelik a dolgokat. Ha egy fiú barátot keres, akkor a fiúk körében néz szét. Ha lánnyal barátkozik, annak ha csak tudat alatt is, de szexuális célja van. A két nemnek ugyanis merőben mást jelent a barátság. Ennek evolúciós oka van, ebbe most nem mennék bele. A lényeg, hogy a férfibarátság olyan eszméletlen mélységekig képes jutni, amiről a nők még csak nem is álmodhatnak.

Mégis röviden elmesélem: Tehát a barátság az ősember idejéből származó érzelem. Azért fejlődött ki, mert a hatalmas mamutra, kardfogú tigrisre vadászó, vagy ellenséges hordatagokkal hadakozó férfinak abszolút ne volt mindegy, hogy a társa mennyire társa. Megvédi az ő seggét, vagy lelép, ha baj van. Ezért van az, hogy a férfi a barátjáért szó szerint is képes a tűzbe menni.

A nők gyűjtögető életmódot folytattak. Nekik a másik nő nem társat, hanem konkurenciát jelentett. Ezért az ő barátságuk csak nagy vonalakban, távolról hasonlít a férfiakéra, és habozás nélkül feláldozzák, ha a pillanatnyi érdek úgy kívánja.

Eddig világos?

No, akkor folytatom. A férfiak életében 4x akkora szerepet kapnak a fajfenntartási, mint a létfenntartási ösztönök. A nőknél ez az arány fordított, hiszen nekik vigyázni kell magukra, hogy az utódokra tudjanak vigyázni. A fiúk tehát, noha nem robotok, és vannak érzelmeik, képesek lennének megdugni a legyet is röptében,ha a légy nem tudna valamivel jobban repülni, mint ők. Erről nem tehetnek, ezért nem szabad lenézni,, vagy ösztönlénynek tartani őket. Evolúció bácsi így biztosította a faj fennmaradását.

Te, kérdező, khm, izé, hogy is mondjam... kihívásokkal küzdesz a külsődet illetően. (Valószínűleg a fiú is, de ebbe most ne menjünk bele.) A lényeg az, hogy csak ugródeszka voltál. Valaki, akivel végre elveszthette a szüzességét. De lehetnél hetedhét ország legszebb lánya is, ha magadra rántod a fiút, ha felkínálkozol neki, csak egy kóbor numerának fog tekinteni, mert az ember életében csak annak van igazán értéke, amiért megküzdött. Érted nem kellett küzdeni, tehát értéktelen vagy a szemében.

2016. febr. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Bár nagyon sajnálom, mert szomorú a történeted kérdező, és szívből kívánom neked a legjobbakat, azt hiszem, hogy az utolsó válaszadó rátapintott a lényegre az esélyeidet illetően...
2016. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Most már nem merek beszélni vele...
2016. febr. 6. 16:57
 10/25 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ez egy olyan dolog, amit mindenképp meg kellene vele beszélned.

Lehet, hogy kellemetlen, de ez a legjobb.


Amit az egyik válaszoló írt, abban van igazságtartalom, de azt sem kell elfelejteni, hogy az emberek túljutottak az ösztönlény szinten, bár láthatóan ez nem mindenkinek sikerült itt.

2016. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!