Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok/Férfiak! Ti járnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/Férfiak! Ti járnátok olyan lánnyal/nővel, aki nem hajlandó az orális szexre? Ha igen, elfogadnátok akár végleges párotoktól is ezt? És olyannal, aki hajlandó, de csak kényszerből teszi meg, mert amúgy szerinte elhagynák?

Figyelt kérdés

2016. febr. 5. 18:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%
Hülye barmok. Nőm se szop (becsületére szóljon többször próbálta és látom rajta h akarja csak hányingere lesz az ízétől) DE haza vár egy ku.va sexy hálóingben, megkötöz olyan péniszmasszázst ad meg úgy meglovagol h a fülem kettéáll!! Most dobjam el??
2016. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%
igen, véglegestől is elfogadnám.
2016. febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
54%

11: Nem, mert senki nem ismer téged és nem is neked írtak a korábbi válaszolók sem.


---------------


Nem járnék. 9 nővel voltam az életben és abból 1 nem szopott csak. Vele volt a legrosszabb a szex, nem csak emiatt.


Azt mondta nekem a szopást ki kell érdemelni. Meg ilyen hülyeségek. Én persze nyaltam a pináját, amikor csak engedte.

2016. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

11-es.

A kérdésre a saját válaszodat kell tudnod.

Én igen, elhagynám(inkább össze se jöttem volna vele, teljesen mindegy, hogy mennyire szexi ruhában vagy anélkül), de te elégedett vagy így is.

Erre vagyok kíváncsi, hogy melyik hozzáállás milyen arányban jellemző?

2016. febr. 5. 21:33
 15/25 anonim ***** válasza:
64%

Sok huszoneves szuzfiu meg 30-40 eves csoka aki csak k_rvazni jart eddig irkalja hogy tuti nem kene neki, azt elsirnak magukat, ha vegre kellenenek egy nonek...

Ha megszeretsz valakit akkor egy parkapcsolatban ez hanyagolhato es sok mindennel kompenzalhato.

Nekem idaig leghosszab 2 eves kapcsolatomban nem csinalta a lany mert idegen volt neki meg megalazonak tartotta, voltak lanyok akikkel fel evet sem voltam egyutt, ugy szoptak, hogy az agyvizem csopogott mar ki a farkamon szerintem.. jonak jo volt, de negyedannyira se szerettem oket mint az elso komoly baratnomet. Nem ettol fugg, hogy mennyire jo a parkapcsolat.

2016. febr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Értem 15-ös, ez is egy vélemény.

Én úgy voltam azon lánnyal, aki nem akart szopni, hogy abban a pillanatban veszítettem el iránta az érdeklődésemet, mikor ő ezt kifejtette.

Nem tudom elképzelni a szexuális életemet enélkül és így valószínűleg esélye sincs egyetlen nőnek sem, hogy bizonyítson, kompenzáljon egy ilyen hiányosságot.

2016. febr. 5. 21:57
 17/25 anonim ***** válasza:
22%

15:

Nekem is a leghosszabb kapcsolatom volt azzal a nővel, aki nem szopott. Őt szerettem egyik legjobban az életemben.


De utólag beláttam, hogy ez miatt és más dolgok miatt sem volt harmonikus a kapcsolat és csak mert a szopás hiányát mással kompenzálta, attól még tudom már, hogy mondjuk 5-10 évig (pláne egy életen át) nem bírtam volna így ki.

2016. febr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
50%
Nos, én már tizenéves, sőt huszonéves sem vagyok, de elképzelni nem tudom 31 éves nő létemre, hogy ne kényeztessem a párom orálisan, akár a végkifejletig.
2016. febr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
34%

Bocs, hogy nőként válaszolok a kérdésedre, de a férjem anno, még a megismerkedésünk legelején őszintén elmondta, hogy neki alap egy kapcsolatban az orális szex, tehát e nélkül neki nem kell egy nő. Szerencséje volt velem, mert nőként én is ugyanezt gondolom. Nálam is alap.

Ott, ahol az egyik fél utálja, nem szereti, nem csinálja, míg a másiknak meg ez igénye lenne, ott eltérnek az alapvető szexuális igények és előbb-utóbb lőttek a kapcsolatnak.

De nyilván nem mindenkinek fontos. Ők jól megvannak e nélkül is. Mások meg nem.

2016. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
19%

"Ha megszeretsz valakit akkor egy parkapcsolatban ez hanyagolhato es sok mindennel kompenzalhato."


Ha mindkét fél szereti egymást, szerintem pont az a lényeg, hogy kölcsönösen örömet okozzanak a másiknak. Nem várja el senki első alkalommal, hogy torokra vegye a csaj, de próbálkozzon, győzze le a megalázottságtól való félelmet meg az egyéb kifogásokat, ennél vannak az életben ezerszer nagyobb problémák. Az egyik ilyen az az elterjedt szemléletmód, hogy a férfi csináljon mindent, mind szexuálisan, mind egyéb módon, a nőnek meg folyton fáj a feje, és egyébként azon kívül hogy jól néz ki a kirakatban, semmit nem tesz hozzá a kapcsolathoz, mert az ő seggét tövig ki kell nyalni alanyi jogon, lévén ő a nő.

2016. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!