Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz ha arra is gerjedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha arra is gerjedek hogy mi lenne ha egy nő megverne?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ilyeneken fantáziálgatok hogy milyen lenne ha egy lány megverne és a szituáció igen valós is a lehetne mert eléggé vékonyka fiú vagyok. Nem is nagyon azért izgat a téma mert annyira mazochista lennék hanem szimplán azért mert szeretek behódolni a nő akaratának.

Esetleg volt már valakinek ilyenben része? Valami tapasztalat?

20/f



2016. febr. 5. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Figyu, simán kipróbálhatod. Menj el egy duci tréningre és legyen nálad egy transzparens azzal, hogy "Vissza minden bálnát az óceánba!".

Ha fel-alá járkálsz vele, sztem el fognak verni.

Mondjuk lehet, hogy te nem pont így képzelted...

2016. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem pontosan :))
2016. febr. 5. 20:41
 3/10 Roadkill ***** válasza:
Hát figyi szerintem nem gáz:D egyébként igen izgató,ez tuti:D engem vert már el csaj,izgató ha nem komolyan verXD de amikor izomból pofon taszit hidd el megérzed:D 100 kiló vagyok de genyó akkora pofont kaptam falnak mentemXD de egyébként izgató,meg aranyos is:D szerintem,meg kérhetsz egy csajt hogy verje ki belőled a sz*rt isXD
2016. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogyhogy megver? Lebirkóz, üt, vág, ahol ér, vagy mi? Én el sem tudom képzelni, hogy tudna megverni egy nő. Egy pofon az meg nem megverés.
2016. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4: nyilván mivel azért ezt élvezi, többé-kevésbé közben hagyja magát "leküzdeni"
2016. febr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze. Hagynám neki hogy megverjen :))
2016. febr. 9. 13:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Értem. Nem hinném, hogy túl sok nő lenne, aki ezt izgalmasnak tartaná, de persze lehet, hogy tévedek.
2016. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
tévedsz;) sztem izgis
2016. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Sok ilyen van.
2016. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönne ez a dolog, nem volt semmi ilyenben részem. A neten számtalan ilyen videó, kép van. Szerintem vagy egy harciasabb, vagy egy küzdősportot űző nőnél (igaz, nála csak gyakorlás szintjén) sikeres lehetne ez a dolog.
2016. júl. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!