Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan verjem ki úgy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki úgy a barátomnak hogy jó legyen neki?

Figyelt kérdés

Ha én simogatom akkor előbb utóbb átveszi és saját magát juttatja el a csúcsra :( Nagyon gyorsan veri magának, de mikor nekem mondja hogy hogyan szereti akkor azt mondja hogy lassan csináljam először, meg hogy ingereljem a makkot.

Fogalmam sincs hogy kézzel hogyan ingerelhetném másképp mint hogy néhányszor át-át csúszik rajta a kezem ...

Olyan bénának érzem magam, ő nagyon türelmes, de én meg fejlődni szeretnék :S Fél éve együtt vagyunk már lassan.

A szopáshoz megnéztem már pár videót, mert abban sem vagyok gyakorlott, de abban már jobbnak érzem magam.

Mondanátok pár trükköt hogy hogyan lehetnék még jobb?


2016. febr. 6. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mutassa meg,annál egyszerűbb nincs,minek találgatsz?

Figyelj arra,mit mond,mikor hogyan...

2016. febr. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kis síkosítóval (vagy ha sok nedved van...) síkosítsd be a farkát. Az egyik kezeddel húzd hátra a fitymát teljesen, a másik kezeddel markolj rá és izgasd a makkját a tenyereddel. A faroknak vannak érzékeny pontjai, pl. a húgycsőnyílás és a fitymafék környéke. Azokat is izgathatod az ujjaiddal vagy a nyelveddel. Ha esetleg bevállalja, hogy mellette masszírozd a prosztatáját, akkor lesz igazán jó neki.


22/L

2016. febr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Babaolaj, vagy síkosító jó szolgálatot tehet! A net tele van filmekkel, ami élőben mutatja hogyan lehet ingerelni, izgatni, kielégíteni egy fiúcskát! Tanuld, játsszatok, élvezzétek a szexet, és fő a védekezés! Koton!!!
2016. febr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
Fogadjunk, hogy egy 18 év alatti kislány vagy?
2016. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!