Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Taszít a szex, de szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taszít a szex, de szeretném magam odaadni a barátomnak. Nagy hiba lenne?

Figyelt kérdés

Tudja hogy hogy állok a szexhez. Én meg azt tudom, hogy ő szeretné. A szex...Minden taszít benne, ha csak rá gondolok, hányingert kapok, már próbáltuk a pettinget, azt sem bírtam, alig vártam hogy abbahagyjuk.

Feküdjek le vele így? Lehet jó a vége? A barátomat nagyon szeretem, csodás pasi, csak a szex a baj.

21L



2016. febr. 2. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:

tudod mit ilyen korulmenyek kozott ne fekudj le mert undorito lesz >

de a baratodat sem szereted hiaba mondod ha igy erzel > ez nem neked valo !!

2016. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ne, ilyen formában ne feküdj le vele, mert csak sokkal rosszabb lesz. neked is, és neki is. inkább próbáljatok felkerekedni ezen, esetleg menj el pszichológushoz. magát a problémát oldjátok meg, ne erőszakold magadra ezt.
2016. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, figyelj, előbb lehet, h egy pszichológussal kellene beszélned, mivel itt egy nagyon erős gátlás van benned, és nem hinném, hogy az egy aktustól megváltozna.
2016. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Abban reménykedek, hogy a szex jobb lesz mint egy petting, máshogy fogom érezni magam, ha annyira "közel" leszünk egymáshoz, és ha látom hogy ő élvezi, hogy velem lehet.
2016. febr. 2. 22:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ezt pettingelés alatt is látnod kellene!
2016. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem nem, ha a pettinggel problémád volt, garantálom, hogy a szex csak még rosszabb lesz. ha pedig barátod azt látja, hogy legszívesebben menekülnél, akkor tuti neki sem lesz élvezetes... ha meg mégis, akkor az azért sok mindent elmond... ha tényleg fontos neked a barátod, menj szakemberhez. ha nem, és nem érdekel téged ez az egész, akkor meg szakíts vele.
2016. febr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig, hogy mi az amit elfogadsz és mi az amit nem? Csak olyasmit tegyetek ami mindkettötöknek jo.
2016. febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

Volt már ilyen barátnőm. Bár kitörölhetném az emlékeimből életem azon időszakát.


15 éves korában az első barátja szinte megerőszakolta, ezért taszította a szex és nem élvezte. Szorongott alatta. Három hónapig csak sötétben csináltuk, meztelenül nem láthattam. A farkamat soha a büdös életben nem vette a szájába. Ha nyaltam őt, akár fél óráig is, akkor sem tudott elélvezni. Dugásnál állandóan kényeskedett, hogy pár percenként váltsunk pózt, mert ő elfáradt. Nem folytatom, sok ilyen volt. A végén már szinte impotens lettem tőle, mert tudtam hogy bármit csinálok ő nem fogja élvezni. Fél évig bírtam vele.


Közel tíz lánnyal volt dolgom az életben, de ilyen egy sem volt a többiből. Soha többé olyan nőt az életembe, aki nem képes őszintén élvezni a szexet.


23/F

2016. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!