Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok a kis mellű nő vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a kis mellű nő vagy csak nekem sikerül állandóan kis mellű csajt kifognom?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 09:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A fene ért a női mellek méreteihez. Az ABCD-vel és a centi alapján mérttel (mellbőséggel) sem vagyok tisztában.

Én csak a képekből értek, vizuális típus vagyok.


A nők 80%-ának akkora melle van, mint a 2. válaszban lévő képen lévő utolsó három nőnek. Ennyit mondtam és ennyire gondoltam.

2016. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nemtom', nekem mindenfélével volt már dolgom.


Amúgy a csajok felének az átlagnál nagyobb, vagy kisebb van.

2016. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
vagyis... a csajok felének az átlagnál nagyobb melle van. A csajok másik felének meg kisebb. És mindegyik csajnak vagy kisebb, vagy nagyobb melle van, mint átlag. De mind jó.
2016. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pedig a kis mellű nők a legjobbak az ágyban tapasztalataim szerint. :D Perverz dögök! :D
2016. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

11# Bocsi, hogy kötekedtem :D Egyébként tényleg kb akkora melle van mindenkinek, mint jobbról a harmadik.

A képaláírások elég bénák, én sem értem. Addig jól írtad, hogy az ABC a mellméret, kosárméret, míg a szám a centi, csak nem mellcsúcson, hanem mell alatt mérve. Tehát hogy a vízszintes pánt hány centi hosszú, milyen kövér a lány.


Itt egy jó ábra, ami mindenre igaz:

normál eloszlás görbe

[link]

Mellméretre, farokméretre, mosógép elromlásra, cserebogár életének hosszára, mindenre.


Segítek értelmezni, annak aki nem tanult statisztikát, vagy egyetemi matek alapjait.

Piros és narancssárga sáv az átlag, citromsárga az átlagostól nagyon kisebb, illetve jóval nagyobb.

Látjuk, hogy a citromsárga sáv magassága elhanyagolható.

Tehát baromi kevés nagy farkú pasi van, és kevés törpe farkú pasi van, szintén alig van nagy mellű és mell "nélküli" nő.

Valamint az átlag mosógép tegyük fel 3-4 évig jó, de ha qva nagy mákod van, 8 évig is húzza, ha meg nem akkor 1 év alatt kipurcan.

//minél magasabb a sáv, annál több egyed tartozik oda//

2016. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!