Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a férjem állandóan szexelni akar?

Figyelt kérdés

Naponta akár 2x is, de általában mindennap.

Nekem elég lenne heti egyszer, és szerinte én vagyok a hülye, sokszor emiatt veszünk össze. És sokszor nappal jön rá, ha én nem megyek vele akkor megint én vagyok a hülye, és nem érdekli, hogy a két kisgyerek is ott van a másik szobában, bármikor benyithat, bár a szobaajtót bezárja, de ha tényleg ránk nyitna mit mondjak a gyereknek. És nem tudom neki megmagyarázni, hogy akkor majd inkább este.

Másnál is van így?


2016. jan. 24. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
A havi négy szex, ami neked elég lenne, sokkal ritkább, mint a férjed vágya.
2016. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Más nők meg azért panaszkodnak itt, mert a férjük nem kívánja őket...
2016. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

Addig örülj amíg kíván. Nehogy úgy járj ahogy én annak idején..


41/N

2016. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettőtöknek kompromisszumot kellene kötni. Régen is ez volt a jellemző vagy nem rég változott akár egyikőtök akár mindkettőtök szexualis szokása? A férjednek hogy telik egy napja, mennyire fárad mennyire aktìv? Te miért nem kìvánod többször, esetleg mindig ilyen voltál, hiányzik valami?

Ezeket a dolgokat mindenképp meg kellene beszélnetek és meg kell próbálni valahogy a kettő közé belőni az együttlétek számát természetesen úgy, hogy mindkettőtöknek kielégítő legyen.

2016. jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Nekem furcsa. Negyven évesen napi fárasztó munka mellett nalunk abszolút nem ez a központi kerdes.

Mit dolgozik, hogy ennyire tele van energiával?

2016. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%

az én édesapám is ilyen volt..szegény anyám folyamatosan panaszkodott. pedig reggel 5-tol dolgozott éjfélig..de arra valahogy mindig volt energiája, még két agyvérzés és 2 szivroham után is......


egyébként az én férjem is hasolo, de hál istennek mi meg tudtuk ezt beszélni. ameddig nem voltak a gyerekek, jo is volt igy, de mostmár..teljesen ki vagyok merulve a nap végére. (10-tol este 6 ig dolgozom, a gyerekeket reggel osszecuccolni, ovoda, bolcsode, plusz vezetni napi 70km-t..a ház is nagy, a fozes..orulok, ha élek :D)

2016. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hármas, miért, hogy jártál?
2016. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem senkire nem kellene megjegyzéseket tenni annak függvényében, hogy mekkora a szexuális étvágya. Ez az "örülj neki, hogy..." épp úgy hülyeség, mint az, hogy a férjed azért veszekszik veled, mert neked heti egy is elég. Mindenkinek más az igénye, és mindegyik normális. A napi 1-2 is, meg a heti egy is.

Az viszont már nem normális, hogy a férjed akkor sem képes visszafogni magát, amikor ott van a két kisgyerek a közeletekben. Fel kellene fognia, hogy a szülőség azzal is jár, hogy nem lehet csak úgy szabadon bármikor henteregni.

A másik, hogy az ilyen kihisztizett, kizsarolt szex számomra iszonyúan visszataszító.

Egyébként az én férjem is képes lenne akár naponta többször is, de ha azt mondom, hogy bocs, én most nem igazán kívánom a dolgot, akkor lapozunk és kész. Nem találok benne semmi abnormálisat, hogy neki naponta többször is van rá késztetése, de abban sem, hogy nekem meg ilyen gyakran azért nincs.

2016. jan. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
normmalis , persze , orvendj biza hogy kivan es nem massal akar szexelni! es igen mind ahogy irta egyik valaszolo masok azert panaszkodnak hogy nem akar szexelni a ferje ! ebben igazat adok annak a valaszolonak ! en is no vagyok tobbszor kivanom , van mikor a ferjemnek nincs kedve ! lennek en a ferjed felesege :)))))):)))))) ha te nem adod meg neki ami jar :D :))))))
2016. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
Amíg nem voltak gyerekek,gondolom szexeltél vele napi kétszer is,ő meg azt hitte,hogy neked is van rá gyakran igényed.Megkaptad tőle,amit akartál,most már minek is a szex.
2016. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!