Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha már voltam vagy 20 nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már voltam vagy 20 nővel (ingyen), akkor én már nem számítok lúzernek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinted ezen múlik? :D
2016. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szerintem sem ezen mulik


mert én még ennyi nő után is lúzer vagyok, mert minden egyes nőért ki kell dolgoznom a belemet, és kb 1%-os sikerrátával értem el mindezt.

2016. febr. 6. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Inkább szánalmasnak...

A férfiaknál hihetetlenül nagy jellem gyengeség jele ez a "megdugok annyi nőt, amennyit csak tudok" célkitűzés. Egyáltalán nem elismerésre méltóbb odamenni minden lányhoz, és elhívni egy menetre, mint a nőknek elmenni egy férfival.

Azt mondod, hogy több munka van benne? Az egy dolog. Engem sem dicsért meg senki, amikor 5 évesen azzal próbáltam segíteni a nagyanyámnak, hogy kihúzgáltam az összes zöldséget a kertjében, pedig ráment egy fél délutánom a 40 fokban. Ha valami hülyeségért gebesztesz, az a te bajod, de ne várj érte elismerést.

Az sokkal "menőbb" ha képes vagy évekig fenntartani egy egészséges és boldog párkapcsolatot a barátnőddel.

2016. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
volt egy másfél éves kapcsolatom meg egy egy éves.
2016. febr. 6. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki retteg attól, hogy lúzer, az lúzer.
2016. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös mondta meg a tutit!
2016. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ezt meg kell kérdezned, akkor az vagy...
2016. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tehát 20 csajjal dugtál, és 18 döntött úgy, hogy ez annyira sza.r volt, hogy ebből egy is sok.

Kettő még rövid ideig tűrte a bénázást, de feladták.


Ja, még mindig lúzer vagy.

2016. febr. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!