Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha már középkorú az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már középkorú az ember akkor többnyire már csak akkor tud fiatal csinos barátnője lenni, ha sok pénzzel támogatja, házat kocsit ingyen használhat a csaj meg ilyenek?

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 10:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Vagy finanszírozza mit tudom én az albérletét, tanulmányait, bérletét, hogy jaj drágám támogatlak nekem ez semmi fogadd el, stb?
2015. okt. 27. 10:54
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Ha fiatalos, jóképű, lenyűgöző a stílusa, akkor tapadnak rá a fiatal lányok.
2015. okt. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
14%
Az ilyen "nőket" hívjàk ùgy,hogy k**a. EGYÂLTALÂN NEM CSAK AKKOR LEHET!!! Ha igényes, hűséges, stb.,akkor lehet csinos,fiatal baràtnője,aki nem tartatja ki magàt!!!!
2015. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

#3


Hihihi hahaha! Ez jó tréfa volt! És most vissza a műsorhoz! Milyen fokon beszélem a német nyelvet? Siófokon. Háháhá.


30 éves kor alatt minimális a nemk**a csajok száma azok pedig 16 éves koruktól fogva monogámiában vannak.

2015. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
37%
Marhasàg.Èn 30 alatt vagyok,mégem vagyok k***a.Meg 1-2 ismerosom sem az:-)Nem kell àltalànositani.Egy normalis felnőtt nő dolgozik és nem a pasitol vàrja el,hogy eltartsa.De legyen igazad.De hogy Normalis Nőt nem làttàl az is biztos.
2015. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én azt hittem hogy éppen 25-30-tól kvulnak el a csajok, mert onnantól kezd el a pénz számítani, hogy már nem ingyen lakik a szüleinél. Iskolás csajt pont hogy kevésbé érdekli a csávó pénze mert a szülei eltartják még, nem?
2015. okt. 29. 12:42
 7/14 A kérdező kommentje:
Attól hogy valaki dolgozik attól még nem biztos, hogy abból könnyen el is tartja magát meg másokat.
2015. okt. 29. 12:44
 8/14 A kérdező kommentje:
Mi az hogyha "lenyűgöző a stílusa", az, hogy első találkozásnál költ a csajra 5-10 ezret? :) Meg mi az hogyha igényes meg hűséges, ezt kb minden második emberre lehet mondani mégsincs jó nőjük úgyhogy ez se áll.
2015. okt. 31. 09:18
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

mért járna egy pocakos kopasz palinak fiatl lány

mért akrna egy fiatal kislány ilyen pait egy kora beli helyt?

2016. márc. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát mert a sok nagymenő srác 0 Ft-ttal támogatja és nyomoroghat tömegközlekedésen a cigányok között, egy középkorúnak meg van autója és ha támogatja nem kell robotolnia diákmunkán aprópénzért.
2016. ápr. 7. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!