Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vágyom ennyire a szerete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom ennyire a szeretetre?

Figyelt kérdés
Túl könnyedén szeretek meg valakit. Akkor is ha csak barátságról vagy többről van szó. Nagyon hamar leszek szerelmes. Gyenge vagyok érzelmileg, ezen hogy javítsak?
2016. febr. 7. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ember alapból társas lèny. De èletkor ès nem nèlkül elèg nehèz válaszolni
2016. febr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tini vagy még?

Később ez változhat.

2016. febr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező hány éves vagy?

Szerintem ha megfelelő partnert találsz akkor hosszú kapcsolatod lesz majd,mivel ilyen vagy!

A bunkókat és egoistákat kerüld El!

2016. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden ember ilyennek születik. Csak kevesen maradnak ilyenek, mert a külső hatások, csalódások megváltoztatják őket.
2016. febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet állt fent nálam is. Pár évig szenvedtem miatta azóta vagyok vele úgy, ha van kapcsolatom az is jó, ha nincs az is. Sőt odáig fajult a dolog, hogy olyan nővel nem vagyok együtt aki mellett érzem, hogy komolyabban bele tudok szeretni, ha ez megtörténik záros időn belül elköszönök tőle, még mielőtt ismételten én húznám a rövidebbet. Csak olyannal vagyok együtt akivel úgy elvagyok, ha találkozunk és együtt vagyunk akkor oké, ha nem az sem érdekel, Néha elviszem valahová, de már nem eszetlenül költök rá. Akkor tuti nem esek pofára. Elvagyok mellette, nagyon nem érdekel a dolog és kész. Most lesz 7 éve, hogy együtt vagyunk, fair módon álltam a dologhoz kerek perec megmondtam, hogy ez van, ha tetszik oké, ha nem akkor ő blara én jobbra. 17 évesen szenvedtem egy évet egy miatt. Akkor kis szünet után jött egy másik az után 4 évig volt borzasztóan szar a helyzet, talán még a mai napig is szenvedek. Ha eszembe jut akkor egy fura érzés fog el. Fájdalomnak nem nevezném inkább csak ürességnek. Ami utána maradt. Most vagyok 29 és lekopogom 22 éves korom óta nem estem pofára. Vagy találsz egy rendes nőt aki nem néz hülyének, vagy teszel ellene te magad. Én így oldottam meg, előnye, hogy nem csalódom és nem leszek állat. Az állatot úgy értem, hogy nem lépek át minden velem szembejövő nőn mint egy darab szaron. Emberszámba veszem őket, de nem különösebben érdekel hogy élnek vagy halnak. Minimális tiszteletet megadom többet nem. A legsebezhetőbb egy férfi, ha szerelmes és vagy szeretethiánya van. Egy szeretethiányos férfi akár pár óra alatt is vonzódhat valakihez. Ezt tudatosítani kell magadban, nem szabad rögtön minden jött ment szarba beleszeretni aki csak dugni akar (sorry, de akad néhán). Ez olyan mint a nőknél az apakomplexus. Azokat a nőket szintúgy könnyű hülyének nézni. Sajnos pro és kontra ezzel vissza is élnek.
2016. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!