Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a magány és az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a magány és az egyedüllét ellen? Szeretetre vágyom.

Figyelt kérdés

Nem tudok semmit se kezdni magammal, nem találom a helyem és csak sírhatnékom van. Tavaly még volt kivel néznem a tüzijátékot élőben, most meg újra senkim sincs aki szeretne. Belefáradtam a fiúkeresésbe, pedig próbálkoztam.


Mit lehet ilyenkor tenni? Teljesen el vagyok veszve. Mit tanácsoltok estére? :/ 18L



2014. aug. 20. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
koltozz hozzam :)
2014. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olvass, rajzolj, pihenj
2014. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el :) annyira nem is nagy szám az a tűzijáték, sokkal értelmesebb dolgokat tudsz tenni mint azt nézni :) ismerkedni is tudsz akár, vagy tanulni, vagy azt csinálni amit szeretsz...nem szabad rágörcsölni de feladni sem szabad :)
2014. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szomorúan olvasom, hogy egyeseknek ünnep a mai nap. Ünneplejétek csak "szent" István, amiért kiírott egy csomó magyart, és odavetette népét rabszolgának a feudális Európának.
2014. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyere, elmegyünk tüzijátékot nézni, ne pityeregj egyedül. :)


Bár errefelé az esernyődtől nem látnál semmit, de sebaj...

2014. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsónak: miért, milyen választási lehetőségei voltak? előbb-utóbb a keresztény nyugat összefogott volna ellenünk, és akkor meglehet, hogy most nem is lenne Magyarország ;).
2014. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem csak a tüzijátékról van szó, hanem bármilyen más programról... nincs aki kirángasson itthonról és akivel én is szívesen ülök akár egész nap egy helyben...
2014. aug. 20. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:
egyébként azt tudom még javasolni csak amit a többiek írtak. olvass, hallgass zenét, meditálgass, nézz filmet, vagy hasonlók. vagy nyomj valami online játékot ha lefoglal. ezek nálam be szoktak válni időlegesen. 18/f
2014. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!