Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nektek bejön ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek bejön ez a pasi? Meg az ilyen típusúak. Mit gondoltok róluk külső alapján?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2016. febr. 7. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A rengeteg tetkó és a nagyon csicsás, felnyalt frizura nekem túlzás.


De alapvetően azért bejön. Kisportolt teste van és jóképű, borostás-szőrös. Ha találkoznék vele, a külsejére nem lenne panaszom alapvetően.


22/L

2016. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tucat, uncsi
2016. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz... De az ilyet már alapjában kerülöm. Látszik rajta hogy önimádó majom, amúgymeg 1 éjszakát megérne. 20L
2016. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a tetoválast szeretem, magam is varrva vagyok, viszont a haja ellenszenves:D a teste pedig kicsit már sok, arcra meg átlag. Nem kifejezetten az én stílusom
2016. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Azért nem hiszem hogy egy ilyen kinézetű srácnak, ha mellé még tökös, jó dumás és magabiztos akkor lennének komoly gondjai a nőkkel való ismerkedésben :D

2016. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Erko Jun, belga fitness modell :) Nekem annyira nem jön be arcra, de a teste nagyon :)
2016. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem csúnya! Kicsit a teste túl izmos nekem. De komolyabbat soha nem akarnék ilyen típusú pasitól hiszen nem azért gyúr valószínűleg h egy lányt kapjon csak meg.
2016. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem jön be. Lehet akármilyen izmos,vagy jóképű...Az én szótáramban ez(szándékosan nem ő-t írok) nem férfi! Önimádó,borzalmas a frizurája,visszataszító a kisugárzása. Nem szívesen állok még csak szóba sem ilyen selejtekkel. Ismerek sajnos egy pár ilyet,mind ugyan olyan. Eddig egyikükben sem csalódtam kellemeset,idióta izomagyúak,azt hiszik ők sz*rták a spanyol viaszt. 19/L
2016. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na akadnak még értelmes nők? Nem azért, mert sörhasam lenne vagy mert 40 kilós lennék, csak meglepő reakciók ezek. Mindamellett, hogy meglepőek még pozitív, hogy akad egy két nő akiknek nem ez kell.
2016. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9:


De akkor neked is jók a kur-.va dagadt nők, akik egyrészt leszarják hogy miből és mennyit zabálnak, másrészt hogy akár csak kicsit is foglalkozzanak a testükkel és hogy az hogy hogyan néznek ki nyak alatt. Gondolom igen.

2016. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!