Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mekkora műpéniszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mekkora műpéniszt érdemes venni és milyet?

Figyelt kérdés
egyik csaj ismerősömnek szeretném venni születésnapjára de nemnagyon értek ezekhez a dolgokhoz.Több fajta méret is van és vannak zseléssek is ha jól tudom.Akinek van,vannak ilyenek az leírhatná a tapasztalatait.Előre is köszi a válaszokat

2016. febr. 7. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ az ismerős hölgytől..

Nagyjából mekkora méretet szeret...érdemes figyelembe venni ezt..

Nekem három van..mindegyik különböző.

Van rezgős ami rózsaszín,,szép eres nagy makkal.

Van ami olyan mint az igazi színre tapintásra egyaránt.ez nem rezgős..

És van ami a g,pontot izgatja,körkörösen mozog a makkja..ez zselés és szintén vibrálós..rezgős...

Nagyjából azonos méretűek..

Mindhárom jó..azonos élvezete nyújtanak.

Csak színben és anyagában más,,de a hatás ugyanaz :))

Ne sajnáld rá a pénzt..jobb minőség drágább,de megéri.

Ha elfogadod a tanácsom,nem rendeld üzletbe vedd meg szerintem..

Ott megfoghatod és az eladó is segít :))

Jó vásárlást :)

2016. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én valami jobb ajándékot néznék ki a szexjátékok helyett. Azt se tudod, mit szeret, mire vágyik. Szexjátékokból rengeteg fajta van, az ilyet nem ajándékba szokták venni, hanem mindenki magának, mert ő tudja, milyet szeretne. Az se biztos, hogy egyáltalán szeretné. Kivételt képez a leánybúcsú, ahová tényleg szokás ilyen ajándékot vinni.


Egyébként a szexshopban kérd az eladó segítségét. Én valami ilyesmi vibrátort vennék, ha mindenképpen azt muszáj:

[link]


22/L

2016. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!