Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idegesítő az a nő, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítő az a nő, aki nem fekszik le a férfival már az első randi után, vagy az első adandó alkalommal? Mennyit érdemes várni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, de egy-két hónap után már elvárnám.
2016. febr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
engem az idegesít, ha alig ismerem de már rám akar mászni.
2016. febr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Persze, tök idegesítő ha nem egy utolsó r.banc aki első randin szétdobja a lábát.
2016. febr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát nekem már volt ilyen pasim...teljesen kiakadt, amikor 2 hét ismertség után visszautasítottam ( és a 2 hét alatt nem sokat találkoztunk)
2016. febr. 6. 23:35
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

"pasim"


Ha a pasidnak számított, tényleg kiakasztó, hogy nem feküdtél le vele.


Mondjuk én csak onnantól számítok bárkit a csajomnak, hogy lefeküdt velem.

2016. febr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Hát két hét után azért már csak el tudod dönteni, hogy kívánod-e :D Ha nem, akkor nekem pl kösz nem kellesz.
2016. febr. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor idegesítő csak, ha a nő szerepet téveszt.


Nem hülye nőnek éreznie kell, hogy milyen célból közelednek hozzá. Alapszabály, hogy nála jóval sikeresebb férfi csak gyorsan szexet akar tőle, míg egy szolidabb férfi akár az életét is boldogan leélné vele.


Hogy mennyit érdemes várni? Nagyon sikeres férfival ha akar pár egész életre emlékezetes hónapot, akkor max. 1-2 heted. De egy szolidabb férfinak sokkal lassabb tempót is diktálhat, mert utóbbit ez csak megerősíti abban hogy választottja tisztességes nő, akit később érdemes lesz elvennie is.

2016. febr. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

22 éves srác vagyok és 17-21 éves lányokkal ismerkedem.


Általában a harmadik-ötödik randin van szex legtöbbször.


Volt már példa rá hogy az első-másodikon történt meg és olyan is, hogy 1 hónap után. De ez legyen is tényleg a felső határ, az első randihoz képest.

2016. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!