Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Hogyan tegyem magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Hogyan tegyem magam szexuálisan vonzóvá?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy hogyan mutassam meg azt egy lánynak, hogy kell nekem.. Persze, ha együtt lennénk, akkor akár komoly kapcsolatba is bele kezdenék.. És milyen az első alkalom? Hova vigyem, ahol együtt tudnánk lenni nyugodtan? És egy buliban például, hogy lehetne ezt véghez vinni? Nem kell lehurrogni, szűz vagyok még. Nem voltam együtt még úgy lánnyal.. Persze barátnőm már volt. De komolyabb nem volt még egy csóknál.. És előre is koszonom az értelmes válaszokat, és nem lehurrogásokat várnék.

2016. febr. 7. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Hogy legyél szexuálisan vonzó? Egyszerű: ne légy alacsony és ocsmány, mint én. Én sajnos ilyen vagyok, és soha még egyetlen egy lány nem talált vonzónak.
2016. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát.. Mit jelent az ocsmány? Hidd el, hogy Én is visszahúzódóbb voltam és nem torodtem sem a divattal, sem a hajammal.. szóval.. aztán változtattam mindenen.. aztán, mintha nem is Én lennék.. Rászántam magam, és sokkal jobban érzem így magam, és nem egy pozitív visszajelzést is kaptam már .. :D
2016. febr. 7. 19:50
 3/12 anonim ***** válasza:
2: Amit lehetett javítani a külsőmön már rég megtettem, de úgy is csak folyamatosan visszautasítások érnek. Tudod, szarból nem lehet várat építeni, vagy ha mégis, hát, attól az még bűzleni fog.
2016. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom. De esetleg a személyiséged miatt?
2016. febr. 7. 20:02
 5/12 anonim ***** válasza:
4: A személyiségem nagyon jó, és folyamatosan fejlesztem, de amilyen külsőm nekem van, ott a személyiség már semmit sem ér.
2016. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szeretnék már túl lenni rajta. És ezért van ez a kérdésem.
2016. febr. 7. 21:11
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
Menny el dolgozni látástól, vakulásig na úgy valahogy... Az ilyen mai boszorkák csak a pénzre vágynak, arra nedvesednek.
2016. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 titok008 ***** válasza:
Ha a csaj hajlandó elmenni veled valahova akkor tuti ne buliba, ilyen önbizalom hiánnyal lenyulnáka csajodat. Vidd el egy kis kajáldába mennyetek fel hozzá/hozzád és ott beszélges akár pikánsabb témákról. De ha a csaj alapból nem talál fonzonak azon ugy tudsz segiteni ha elkezded maga jól érezni a börödbe(mindent kényelmesen de ez egészséges keretek közt nem el lustulni és nem tulzásokba esni) ha nem igy álsz magadhoz az már régen rossz.
2016. febr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Próbálok. De arra lennék kíváncsi, hogy egy lány hogy kíván meg egy srácot, vagy nem is tudom, hogy hogyan fejezzem ki magamat..
2016. febr. 8. 10:38
 10/12 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2016. febr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!