Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom 5 perc alatt elélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 5 perc alatt elélvez szex közben, hogy lehetne késleltetni?

Figyelt kérdés

még akkor is ha pár perccel előtte kivertem neki

21 L


2016. febr. 7. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Az húzós.

Olvassatok utána a neten, sok tanácsot lehet találni ez ellen.

2016. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nem rád koncentrál. Alapvetően úgy kéne kinéznie a szexnek, h min. 20-30 percig téged kényeztet és csak akkor hatol beléd, amikor már te is nagyon fel vagy izgulva. Így kb. egyszerre mennétek el és mindkettőtöknek hatalmas élmény lenne.


21/F

2016. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 acelsziv ***** válasza:
100%

szex közben hívd villám vilinek. Hátha ettől lekonyul kissé és nem durran el olyan gyorsan. Az ilyen problémákat rendszerint a gyakori p ö csrángatás okozza amikor sietni kellett, nehogy lebukjon a koma. A beidegződés meg megmaradt.

Egyébként lehet késleltetni azzal, hogy elélvezés előtt megáll amíg az inger aláb nem hagy. Ez lassan beivódik az elméjébe és átírja neki az egész menetet. Én pl kibírom akár fél óráig is, ha a párom úgy szeretné.

2016. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
27%
5 perc az már jó - gyorsulj fel! :)
2016. febr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennek két oka lehet. Vagy nagyon szerelmes vagy folyamatosan maszturbál. A folyamatos gyors maszturbálásnak az eredménye. Vagy a kettő együtt. Gyakorlás és gyakorlás kell. Van fent a neten sok oktatóvideó amiben le van írva hogyan lehet késleltetni. De ez az ő dolga, tehát az ő kötelessége lenen, hogy ezen az időn javítson. Ebből már leszűrhető, hogy nem feltétlen szerelmes, mert akkor azt nézné, hogy neked is jó legyen. Nagyon fiatalon és szerelmesen jártam így először, utána első dolgom volt mindent és mindenkit megkérdezni, hogyan tudok ezen változtatni. Elsőre legyen elég hosszú az előjáték legalább fél óra. Ez alatt az idő alatt érjük el, hogy legalább 1, de minimum két orgazmusa legyen a hölgynek. Aki tapasztalt az bármikor 10 perc alatt megoldja akár kézzel besegítve a nyelvével, hogy a hölgynek legyen csikló orgazmusa. Tehát ha 1-3 orgazmus megvolt a nőnél előjáték közben már nagyon szarul nem sülhet el a dolog akkor sem, ha a srác nem bírja túl sokáig.


Feltételezhető, hogy nálatok ez rendszeres itt pedig akkor a párod a hibás aki önző és nem érdekli, hogy a partnere is élvezze. Elsőnél szégyelltem magam, de nem lelkiztem túl sokat, mert fülig szerelmes voltam és el tudtam veszni abban ahogy rám nézett. Pusztán azzal, hogy mellettem volt, rám nézett hozzámért már a mennyországba éreztem magam. De tanulva az esetből és utána járva a 2. alkalom már neki is jó volt. HA ez rendszeres és nem látod rajta az erőfeszítést akkor mehet a levesbe a barátod. Egyébként önkontroll. A 2. alkalom nálam úgy nézett ki, hogy közben leforgattam az az éves lanpartit a fejembe és headshotok közepette szeretkeztünk. XD Amiről ő nem tudott. Én így tudtam megoldani igaz nem élveztem szinte semennyire sem, de nem is az volt a cél, hogy én élvezzem. Azt akartam neki legyen jó. Sőt ezt még a mai napig is, ha úgy érzem, hogy baj van bevetem. Előjáték minimum két orgazmus, utána aktus és a nem akarom, hogy észre vegye, mert megállok kicsit pihentetni, hogy ne durranjon akkor elmegyek és fejben griffre vadászok a witcher 3-ból vagy akármi. Lehet megtudná párom kinyírna, de én úgy szeretem, ha megadjuk a módját és ő élvezi. Nem egy nagy áldozat szerintem.

2016. febr. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sidd ***** válasza:

Lehetne használni valamilyen óvszert is, ami egy kicsit visszavesz az élvezetből.

Meg ha úgy érzi,hogy mindjárt elsül, akkor álljon meg és váltsatok pózt.

2016. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
www.tiedakontroll.hu/
2016. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 János Gilján ***** válasza:
100%

A legjobb trükk nem az, hogy távol tartja magát az orgazmustól, hanem az, hogy különválasztja az orgazmusát a magömlésétől. Ha ezt meg tudja tenni, akkor az orgazmusa jöhet bármilyen hamar, mivel nincs magömlés, nem kell megállnia utána. 2-3 ilyen orgazmus után a végén pedig mehet az aktust lezáró orgazmussal együtt az ejakulációja is.


Én így szoktam csinálni, ezzel a módszerrel abszolút lényegtelenné válik, hogy késleltessem az orgazmusom, egyszerűen csak belelazulok a folyamatba és jöjjön, amikor jön magától. Nem gondolok másra szex közben, csak a páromra. Nem kell előtte maszturbálnom és nincs jelentősége annak sem, hogy mennyire vagyok kanos, amikor elkezdjük. Ha nagyon kanos vagyok, lehet, hogy fél perccel a behatolás után érkezik az első orgazmus, de mivel vissza tudom tartani az ejakulációt, utána mehet minden tovább.


Ha átlagolni kell, akkor a behatolás után körülbelül 2-5 perccel jön az első orgazmusom, aztán 5-10 percenként a többi. Nálunk 30 percnél ritkán tart tovább egy szeretkezés (behatolástól ejakulációig), de nem azért mert nem tudnék tovább kitartani. A feleségemnek annyi elég, ezalatt ki tud elégülni és fél óra után elkezd kiszáradni, vagyis értelmetlen lenne tovább mozogjak benne. Fél óra után inkább csak összebújunk és élvezzük az utójáték intimitásának a varázsát.


Akit érdekel a technika, az írjon PÜ-t, szívesen elmagyarázom. Fontosnak tartom megjegyezni, hogy mérnökként és akrobatika edzőként dolgozom, nem lila ködbe burkolt ezoterikus humbug baromságról van szó, a technika BÁRKI számára elsajátítható és működik! Nekünk forradalmasította a szexuális életünket, véleményem szerint minden férfinek érdemes lenne megtanulni. Még a legjobb szeretők is továbbfejleszthetik magukat és az élményeiket, ha megtanulják.

2017. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A te hibád!! Nem figyelsz rá, túl akarsz esni rajta és csak a magad érzését hajszolod.


Àlljatok meg mielőtt elmenne.. 10x 20x... meglátod ha ebben benne vagy aztán a mennyekbe repít.. de legyél partner a tanulásában. Olyan világ nyílik meg amiről nem àlmodtàl

2022. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!