Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tényleg szakemberr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg szakemberre lenne szükségem? Nem értem önmagamat sem lassan.

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, és még eddig csak randik voltak, de nem volt még kapcsolatom sem.

Az egy éjszakás kalandokkal próbálkoztam, de nem megy. Pár hete megnéztünk egy új szórakozóhelyet itt Bp-en, és az egyik nő nagyon bejött, de mikor láttam, hogy előttem 3 másik sráccal csókolózik (nekem is engedte volna szerintem, mert eléggé rám kavart, mikor felkértem), mikor gondoltam, hogy most megcsókolom, nem tudtam. Elszorult a gyomrom, és nem volt gusztusom megcsókolni a másik 3 pasi után.


Nem tudom elképzelni, hogy valakivel csak úgy egy éjszakára összejöjjek és dugjunk.

Pedig testileg vágyok már a szexre, de csak olyannal tudnám elképzelni, akit szeretek.

Randikon mikor nagyon szimpi volt a lány, izgalomba is jöttem, amit próbáltam leplezni. Egy éjszakásnál viszont mikor régebben próbáltam, fel sem áll.


Randikon tökre feszültségmentesen tudok beszélgetni. Nem vagyok rest leszólítani a lányokat, ha tetszenek, nem is igazán tervezem ilyenkor, csak amit a pillanat szül. Amikor randin beszélgetünk, akkor kérdeznek a jövőbeni tereimről: Nem titkolom, hogy család, gyerek... stb. És ilyenkor, mikor erre kerül a sor általában arra, hogy hány kapcsolatom volt eddig. Mikor azt mondom, hogy még keresem az igazit, akkor egyből megváltozik a nők hozzáállása, és itt szokott jönni a "Legyünk csak barátok!" mondat.


Mi a hibám? Nagyon nagy baj van velem szerintetek? Miért nem tudok lazán szexelni minden nővel? Mi van bennem rosszul bekötve?

/Tuti velem van baj, mert egy nő lehet hibás, de az eddigi összes biztos nem./



2016. febr. 8. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
A nők a hibásak. Keress rendes erkölcsös nőt, ne te változz rossz irányba.
2016. febr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát nézd, egy pszichológus-terapeuta sosem árthat, mert mi nem igazán látjuk a hibáinkat, és a barátaink túl elnézőek velünk. egy szakember el tud vonatkoztatni, és rámutathat olyan dolgokra, amire nem is gondolnál.
2016. febr. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba.:)
2016. febr. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a gondolkodásmód teljesen oké :)
2016. febr. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan rossz nap mint nap rájönni arra, hogy ebben a világban a normális emberek gondolják azt, hogy baj van velük, a zűrös emberek meg élik világukat...
2016. febr. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mi a problema?


az eddigi nok akikel talalkoztal csak szexualis eszkoznek tekintettek valoszinuleg,

mashol kellene keresgelned


persze ha az ilyen szexre menok tetszenek nem tudsz mit tenni (foleg mivel ki nem az?)


persze "keresem az igazit" alatt egyik reszuk lehet azt ertette hogy neked kell csak szexre a no... (mivel ez alapjan dontenel felmerulhet)


jo sok "baratnod" lehet mar:D ("legyunk csak baratok" alapjan)

2016. febr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdés: voltál már szerelmes ? Mert sokak számára a szex csak szerelem esetén sikerül.
2016. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha nem jutok tovább az első-második randinál, honnan tudjam, hogy szerelmes vagyok-e?

Nekem nem elég annyi, hogy egy nő külsőre vonzó, nem tudom/tudnám szeretni csak a külseje miatt. Fontos, hogy belül milyen...

De ha meg sem tudom ismerni, akkor? Érted...

2016. febr. 10. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!