Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ellaposodot szex! Csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodot szex! Csak a csikló izgatását élvezem, mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
8éve vagyunk együtt, házasok vagyunk, eddig nemm volt gond a szexel, mindketten inkább kézzel szeretjük, nagyobb élvezetet nyújt, nagyon ritkán van aktus is, a hüvelyem érzéketlen, egyszerűen nem tudom élvezni, de most valahogy nem is kívánom a dolgot, nincs kedvem hozzá, szeretném megoldani ezt a problémát!

2016. febr. 8. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
De ha eddig se akartátok hüvelyileg, és nagyon ritkán csináltátok, akkor mi tudott ellaposodni? Már nem is kézimunkztok egymásnak? Vagy eddig is mindenki magának oldotta meg?
2016. febr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Unalmassá vált, mint írtam nem is kívánom a szexet, nem is élvezem annyira az egészet....
2016. febr. 8. 08:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Szexnél ís lehet csiklóorgazmus. Szerintem keveted a kettőt....
2016. febr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szoktatok beszélgetni róla, hogy kinek milyen póz lenne érdekes, vagy milyen titkos vágyai, fétisei vannak? Olvastok erről együtt oktató irodalmat? Nem kell mindjárt a Káma Szútrával kezdeni (habár akár......) van sok manapság. Filmek is.


Mi innen hiába soroljuk az ötleteket, saját magunkból kiindulva, ha azt nem tudjuk, hogy pont melyikre van nektek is vágyatok.

2016. febr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fel tud húzni a pasi? Kívánod a szexet? Ki kell próbálni új dolgokat. Annyi minden van. Egy kis újítás tuti feldobná a dolgot.

Beszélgetni kell, kinek mi jön be, mi lehet jó dolog. Aztán próbálgatni.

2016. febr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat kezd megdögleni, ennek kell az okát megkeresni.. Nem kívánod a pasidat. Ennyi. Miért nem? Ha a kérdést megválaszolod, meg is oldottuk a problémát.
2016. febr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Joe.38 ***** válasza:
Elöttem szóló jol fogalmazza meg a problémát. Fantázia kihalt beszükült. Mi az oka ? Konkrétan fogalmazd meg mit szeretnél. Mindegy mi az de mond ki. Akár az is hogy hagyjon békén. Az is hogy mással magassal alacsonnyal szőkével feketével akarnád - e ? Ez nem azt jelenti hogy megvalósítható. De legalább magadnak eltudod mondani mit akarsz mit nem. Nálunk is messze van az ideálistól. Én meg is tudom fogalmazni ki tudom mondani mit akarok. Az meg egy másik kérdés meg lehet e ? A párommal.lehet e ? Mással lehet e ? És érdemes e mással hisz az élet nem csak szexből áll. Azaz mit veszítek ? Kell e lépnem vagy be kell.látnom több a veszteség mint a nyereség. Életemben mindig hullamzott az hogy volt akivel jó volt a sz3x szar az élet. Aztán rá mindig olyan jött akivel kellemes az élet éohető a napi gond de szar a szex. 47 évesen már kiéltem.magam. Választanom kellett. Vagy egy ostoba aki folyton bulizni akar éw elveri minden pénzem és kosz van otthonomban. Vagy egy rendes nő aki süt főz takarít megnyomkodja a hátam a lábam segít a r3zsibe kitaftó és becsület3les de nem szex mániás azaz el van anélkül.os. Én ferfi lennek minden mocsok dolgot is csinálnék ahogy regen 20 - 30 évesen. De ìgy 47 után a biztonság a nyugalom - szóval elfogadtam ez az ára. Energiám másra.fordítom.több munka és sport. Ez van. Mindenkinek magának kell eldönteni mit tud mit akar és mit kockáztat. Nők egy kicsit könnyebb helyzetben vannak. Akkor is tud adni ha nem kívánja. Így megőrzi a családi békét. Már ha okos értrlmes nő. Ma ez pereze ritka. No meg ma a fordított liberális világba a nőknek nem.kell okosnak rendesnek lenni hisz jogaik vannak. Túlzó és tőbblet jogaik. Így ha nem.kap a férfi akkor megcsal akkor ugye micsoda rohadt szemét hisz pqsi. Az meg alapból szemèt a nő meg csak áldozat lehet mindig. Ha nem akkor is. Tehát nehéz kérdés. El.kell gondolkozni majd dönteni. A nöknél ma ez mind kettő nehéz. Soha nem voltaknegy racionális lények. Pont ezért nem adnék birónőknek döntési jogit. Igaz nem.is kell ma nagyon nekik hisz az eléjüknrakott kottából énekelnek. No ezért is születnek ma beteg itéleteke. Hagyó vagy vörös iszap vagy csak boros gazda aki borat védte saját pincéjébe.
2016. febr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos, ez borítékolható volt, kérdező. Egy ideig elmegy a szekér, ha tolni kell is, de aztán óhatatlanul beragad, ha nem a lovak húzzák.

Azt akarom ezzel mondani, hogy azokban a házasságokban, ahol a két fél valamilyen oknál fogva nem illik össze, és csak "művi úton" elégül ki valamelyikük, ott előbb-utóbb beköszönt az unalom.

Mi a feleségemmel szinte mindig egyszerre élveztünk el (neki csak velem volt hüvelyi orgazmusa), 52 éves koráig naponta szerelmeskedtünk. Megfizettük ennek az árát, mert egyikünk se alkudott meg a korábbi kapcsolataiban. Ő is az igazit kereste, meg én is. Sokadjára találtunk csak egymásra. Még mindig csodás a szex, csak most már várnom kell rá.

2016. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!