Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak számomra fura? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra fura? Vagy fiúbarátnál nem kell, hogy meglepő legyen? Ez természetes? L

Figyelt kérdés

Szóval. Nekem egy ideje nincs párom. A haveromnak jó ideje van.


Teljesen természetes, hogy érdeklődünk egymást élete iránt. Kivel mizu stb. DE! Ő érdeklődik a szexuális életem iránt is. Tudja ugyebár, hogy nincs senkim, de kiváncsi rá, hogy van e szexuális életem? Ha nincs, akkor hogy intézem? És nagyon érdekelte a dolog. Nem első eset. Én viszont zavarba jövök, nem értem a dolgot. Tudjam be annak, hogy férfi, vizuális "lény"? Tudom, hogy tetszem neki, mondta már rég, de szerintem egy nem szingli pasitól ez fura viselkedés.


Persze pikánsabb dolgokat is mondott/kérdezett már. Ha más lenne minden, akkor mi lenne, mit szeretne... És ezt csak úgy spontán közli, ahogy áll előttem. Legtöbbször elhallgatom, vagy elnevetem, esetleg mondok valamit, de abból nem sok mindent szűr le, sőt. Pl.: "Ha nem lenne bnőm, akkor állandóam azt csinálnám veled". Erre van, hogy bevágom: "De van, úgyhogy pórul jártál." Ilyenkor elhallgatja a dolgot, nem mond semmit rá.


Ez teljesen természetes egyeseknél?

Férfi és kész? (Nem mindenki ilyen, tudom, nem általánosítok!)


Szóval ez lány-fiú barátságnál gyakran előforduló?


2016. febr. 8. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez a fickó meg akar dugni téged. Egyértelmű.
2016. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bejössz neki és meg akar dugni.
2016. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Próbálkozik mert meg akar dgni.Csak arra vár, hogy te lépj.Mert akkor rád lehet kenni, hogy te másztál rá.

Ez a megcsalásnak egy passzív formája.

2016. febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát erre magamtól is rájöttem. De van barátnője, ez így nem normális dolog. Jó, mindenki gondol erre-arra, megnéz egy szép arcot/testet, de nem kezd el ilyesmikbe belemenni.
2016. febr. 8. 09:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy néz ki ez őt nem zavarja.
2016. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy éppen a haverságotok miatt nem mer kezdeményezni és tőled várna valamilyen közeledést, jelzést, hogy kölcsönös az érzés.
2016. febr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez kb. 1 hónapja történt amit írok. Pedzegette a dolgokat. Említettem neki aznap, hogy ha lesz ideje, jöjjön át segíteni. Búcsúzásnál szóltam utána, hogy majd hívom vagy írok. (kis maszek munkáról volt szó) Szoktunk egymásnak segíteni. Ki miben tud a másiknak ugyebár. Erre rá pár napra ráírtam, hogy akkor gyere majd át bmelyik nap, ha erre jársz. Visszaírt, h miért? Írtam neki, h tudod te, beszéltünk róla. Nem volt időm részletezni. Na mit gondoltok, mire gondolt, miért hívom át? Hát "azért". Ez utólag derült ki, h ő azt hitte szexelni hívom át. Én azt hittem rosszul leszek mikor ez kiderült. Kérdeztem tőle, h te normális vagy? Miből gondoltad?


A vicc, h nem jött át. Meg os haragudtam rá. Bennem az volt, h basszus, képtelen volt fél órára elszaladni és segíteni. Ő meg direkt került, mert azt hitte, h azt akarom tőle.


Mikor ez kiderült, én szégyelltem magam. Főleg, mikor azt mondta, h: akkor te nem azt akartad? én szeretném mondtam, de ott a csajom...


Össze is vesztünk ezen, hogy gondolhatott ilyet? Azt hittem felrobbanok ott helyben.


DE! Ebből kiderült, h megtenni ezek szerinte nem merné. Kellemetlen volt, de lejött, h beszari (?) vagy hűséges(?)



Szóval ez már nagyon érthetetlen számomra is.

2016. febr. 8. 10:15
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
szerintem kell neki egy kis ilyen inger mástól, egy kis flört, de ennél nem akar tovább menni. ha van kedved hozzá, akkor menj bele, így hogy tudod ez van csak. biztos neked is izgi a dolog kicsit. és meg is nyugtathat, hogy a dumánál nem fogtok tovább menni.
2016. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
Attól mert egy pasinak van barátnője, még tetszenek neki más lányok. És ki tudja milyen a kapcsolata a barátnőjével. Irányodban minden esetre nyitott, és ha lépnél felé esélyes, hogy megcsalná veled barátnőjét. De lehet nem csak megdugna, hanem járna is veled. HA jól kijöttök akkor erre esély is van. Azért nem csak farokvezérlet szívtelen kúrógépek vagyunk. Lehet simán, hogy nem csak a puncid érdekli, hanem te magad is, csak nem bír magával és belemegy pikáns témákba. Ettől még akarhat tőled többet is, mint pár laza dugást.
2016. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 PearlDiver ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy a srác nem valami elégedett a saját szexuális életével. Ha segíteni akarsz rajta, vedd rá hogy tegyen valamit az ügy érdekében a barátnőjével - ha nem feszlyez túlságosan hogy erről beszélj vele, akkor segíthetnél neki belátni, hogy mi a gond.

Persze ha nem veszi a lapot és továbbra is nyomul, akkor nem sokat tehetsz azon túl, hogy határozottan leállítod, és megkéred hogy hanyagolja a témát. Ha kielégületlen, akkor változtasson, akár kapcsolaton belül, akár úgy hogy szakít a lánnyal és elkezd rendesen udvarolni neked, vagy másnak.

Úgy gondolom, az ilyen ingerek természetesek, férfiban és nőben is. Az érzelmeinkért és a vágyainkért nemigen vagyunk felelősek. De azért már annál inkább, hogy mit kezdünk velük, ösztönlényként hagyjuk hogy uralkodjanak rajtunk, vagy kordában tartjuk őket kultúrember módjára. Beszélni lehet róla, de azt is fel kell ismerni hogyha ez kényelmetlenné válik a másik számára.

Ja, és ez nem a te hibád, de ha biztosra akarsz menni hogy ne értsen félre, akkor mindent szó szerint mondj neki - tehát ne úgy hogy "tudod te miért hívtalak át", hanem inkább "ne aggódj, nem dugni akarok hanem a munkáról van szó amiről beszéltünk". Apróság, de sokat segít egy szexmániás férfinak eligazodni.

Javaslom hogy légy vele türelmes, mert a jelek szerint kicsit éretlen még szegény érzelmileg, mint egy nagyra nőtt kamasz. De azért akármit nem kell elviselned, ha rosszalkodik, nyugodtan utasítsd rendre, ha már a szülei nem teszik ezt meg... :)

26F

2016. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!