Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat működhet ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat működhet ha érzelmes típus vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon régóta nem találok párt magamnak viszont a szexet igényelném. Szerintetek jó vagy inkább rossz ötlet szexpartnert keresni ebben a helyzetben? Van valakinek tapasztalata?

24/L



2016. febr. 8. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Rossz! Inkább szerezz be egy rakat játékszert.
2016. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem való sztem. Tuti beleszeretsz - és fájni fog.

Vagy alkalmazd, amit én: olyan srácot keress, aki jófej, de benne van "a hiba", ami miatt kapcsolatra nem kéne. (Hűtlen típus, pl., de bármi ami kizáró ok lehet neked)

2016. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Sansa LannisterStark ***** válasza:
Nem is vagy te annyira érzelmes tipus, ha beéred egy szexkapcsolattal...
2016. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak szexkapcsolat nem hinném, hogy működne.
2016. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
tapasztalatból mondom, hogy nem. Maximum érzelmek által vagyok vezérelve 1x volt 1 éjszakás kalandom, de az is annyira nagy kaland volt, hogy fel sem állt :D. Nem tudok érzelmek nélkül szexelni :/
2016. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még nincs szexkapcsolatom csak eljátszadozok a gondolattal.
2016. febr. 8. 20:09
 7/13 anonim ***** válasza:
hagyd a szexkapcsolatot :)
2016. febr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem működne, ha érzelmes vagy akkor inkább várj normális kapcsolatra, már ha nem akarsz sérülni.

22/f

2016. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Akár érzelmes típus vagy, akár nem rossz ötlet. Amíg az embernek szexkapcsolata van, nem keresgél, csak dagonyázik egy langymeleg, semmitérő kapcsolatban. Rakosgatja egymásra a napokat, amíg azok egyszer csak rádőlnek, és akkor rádöbben, hogy elmúlt a fiatalsága, és elcseszte az életét.

A párkeresés fájdalmas és kényelmetlen művelet, tudom. Sok szenvedéssel jár, de csak ez vezet a boldogsághoz, hidd el.

2016. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy szexkapcsolat csak megviselne lelkileg.
2016. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!