Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélendő a szexkapcsolat? 20/N

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő a szexkapcsolat? 20/N

Figyelt kérdés

Nem tudom erről mások hogyan vélekednek, szerintem nincs vele gond.

Egyetemista vagyok és dolgozom is, se időm, se energiám nem lenne elég egy "normális" kapcsolatra, valószínűleg szegény srácot elhanyagolnám.

Viszont a szexet igénylem, szóval összejárok egy sráccal, aki ugyanott tanul ahol én. Egyéjszakásaim nincsenek, meg nem is váltogatom a partnereimet és ezzel a fiúval az elején leszögeztük, hogy csak szex van.

Mi a véleményetek? Pár lány, aki tud róla ribizlinek tart. Szerintetek?



2016. jan. 29. 21:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
nem nem nem....a pár lány is ugyanezt csinálja, csak te nem tudsz róla
2016. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Semmi gond nincs ezzel szivi.A szex kell a kiegyensúlyozottsághoz.
2016. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
38%
Kit érdekelnek? Egy szabály szerint élem az életem, senkit se kényszerítek arra, amit nem akar. Ennyi.
2016. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Szexelj velem ;))
2016. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem tartom elítélendőnek, nekem is volt néhány ilyenem. Inkább ez, mint minden héten mással :)
2016. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
32%
nem vagy ribi, csak igénytelen
2016. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%

Ha tiszták a viszonyok, mindkét fél tudja, hogy mit ad és mit kap a másiktól, ha mindkettőtök számára jó ez a helyzet és kölcsönösen elégedettek vagytok vele, akkor nem hiszem, hogy bármi gond lenne azzal, ha nem "hagyományos" kapcsolatban vagytok. A ribiző csajok meg legfeljebb irigykednek. :D

Az ilyen viszonyokat az szokta megmérgezni, ha az egyik fél szép lassan belezúg a másikba, többet, mást is szeretne és elégedetlen lesz a helyzettel. Ha szerencsétek van, ez elkerül benneteket.

25L

2016. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%
Pont ilyen esetem volt. A lány, nem akart komoly kapcsit, félt, a tanulás rovására menne. Egyezség alapján, heti egy alkalommal találkoztunk.
2016. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#6: amiért nekem nem azok az igényeim, amik neked, attól még lehetek igényes.

2016. jan. 29. 21:08
 10/23 anonim ***** válasza:
59%

Ez mondjuk így korrekt. Az pozitív,hogy nem váltogatod a partnereket.

Ki tudja? Lehet hogy ez asrác lesz a jövendőbelid.:)

2016. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!