Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jó ez így hosszútá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ez így hosszútávon a testemnek?

Figyelt kérdés

Egy ideje abbahagytam a maszturbálást, hogy kipróbáljam milyen nélküle.

Nagyon jól érzem magam, mintha feltöltődtem volna tesztoszteronnal. Sokkal merevebb a péniszem és gyorsabban érem el az erekciót. Úgy érzem bármilyen csajt fel tudnék izgatni és kielégíteni. Erősebben érzem az illatokat, élesebben látok. Rengeteg energiám van, kevesebb alvásra van szükségem. Mintha a testem megújult volna.


A kérdésem h szerintetek ez hosszútávon is ilyen jó lesz? Mert úgy döntöttem, h ezentúl csak szexelni akarok, nem akarok maszturbálni még akkor sem ha várnom kell egy következő kapcsolatra hónapokig.


21/F



2016. febr. 9. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Testi bajt nem okozol, de hosszú távon, ha nincs szex, jön a frusztráció, nyugtalanság, ingerlékenység (tapasztalat). Mondjuk erre megoldás lehet valami intenzív sport is, de a maszturbálás egyszerűbb.
2016. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Tehát maszturbálás a férfiak kriptonitja? :-D

Sztem a maszturbálás elhagyása nem lehet hatással a hormonháztartásodra.

2016. febr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam.

Nekem nehéz volt leszokni, de jelenleg ott tartok, hogy hetente egyszer csinálom, akkor is csak egy alkalommal.


Eszméletlenül erősnek és határozottnak érzem magam. Mozgékonyabb vagyok, azóta edzek, futok stb. :)

2016. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont ezekért szoktam le másfél éve, tapasztalatból mondom hogy nyugodtan csináld, én se vagyok frusztrált meg ilyesmik :)
2016. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk Fritz Kahn és más etológusok is azt vallották, hogy 20 év felett nem kifejezetten egészséges maszturbálni, mert olyankor jön az, hogy megszokja a pénisz azt a fajta ingert. Némi önuralom gyakorlás meg egyébként sem ártott meg még senkinek. Arról nem is beszélve, hogy az állandóan kicsapott bré becsapja a gazdáját. Azt mondja neki, jól van ez így, ráérsz még csajozni...
2016. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok, annyit még hozzátennék, hogy amióta leszoktam, sokkal kevésbé izgatnak fel a nők, szóval ez pont az ellenkezőjére változott hála istennek mint amit várna az ember...
2016. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én többször megpróbáltam leállni róla. Volt, hogy hónapok is összejöttek, de nálam ez frusztráltságot, ingerlékenységet váltott ki. Sportolhattam, csinálhattam mindent, akkor is hiányzott egy idő után a dolog. Persze, ebben szerepet játszhatott az is, hogy nincs barátnőm. Most másfél hete nem csináltam.

Mindenki szervezete máshogy reagálja le dolgot. A múltkor egy kisebb kihagyás után könnyítettem magamon, de a szervezetem jelzett, hogy nem volt elég neki, mert rá 2 napra álmomban eldurrantam, pedig már 38 vagyok.

Orvosok mondjuk leírták, hogy aki így-vagy úgy rendszeresen ürít, annál kisebb a prosztatarák kialakulásának esélye. A pangó váladék rizikófaktor. Igazából már nem tudom, mit higgyek.

2016. febr. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!