Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kisebb, de természetes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisebb, de természetes mellek még a nagyobb, de szilikonoknál is jobbak?

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 13:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A szilikonoson belül konkrétan érzed az implantot. Szépnek szép tud lenni egy jól megcsinált szilikoncici, a tapintása meg bármennyire is közel áll az igazihoz, mivel látod rajta hogy mű az agyad egyből figyel, és ha már keresed hidd el megérzed benne. Persze van akit ez nem zavar.
2016. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
# 11, akinek genetikailag nagyobb volt a melle és izom és mirigy alá rakják, rajta van a saját mirigy az implantátumon, ott nem érzed. De kinek mi.
2016. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Én jobban preferálom a szilikont.

De a lémyeg, hogy a kicsi is szép tud lenni, és a hölgy is lássa annak :)

2016. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ő azért tudhat valamit..


[link]

2016. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a mellideál a legváltozóbb a férfiak között. Nekem amúgy inkább a természetes. Bár az is kérdés hogy milyen kapcsolat. Ha csak rövid kaland akkor lehet a szilikon szimpibb:)
2016. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A természetes jobb.
2016. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
természetes. legyen finom, lágy.
2016. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

60 éves vagyok!

Soha nem volt még szilikonmelű nőm, pedig kb. 50 nővel feküdtem le! De nem is érzem, éreztem a hiányát!

Fizetős csajjal sem voltam. Számomra az lenne a férfi mivoltom vége, ha már csak pénzért kapnék, mit is, szexet, szerelmet, puncit? Mert ezekre vagyok vevő, de amit az útszélen kupiban adnak az nem az!

F/60

2016. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szép!

[link]

2016. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
ha megtudnám h szilikon a melle, azonnal behajitanám a dunába. eddig csak természetes mellekkel volt dolgom, kicsi, közepes, nagy...semmi nem pótolja a természetességet :)
2016. febr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!