Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bolond a párom! Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolond a párom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm 42 éves én 26.minden nap szeretkeztünk, nagyon ritkán ha a kisfia velünk alszik akkor nem igazán, vagy ő elmegy valahova de akkor is álltalába ha haza jön felébreszt. viszont kb. Két hete elmentünk wellnessezni és jöttek velünk a rokona meg 2 barátja! a rokona egy férfi és megjegyezte ,hogy én csak a szex miatt vagyok a gabival. hangsúlyozom 5 ÉVE a barátnőm.és valami hasonló megjegyzést tett erre pontosan nem emlékszem mit. Nem foglalkoztam ezzel másfél héten keresztül viszont 3 napja eljött a rokona hozzánk és megint erre a témára terelődött a dolog a barátnőm erre most se állt ki mellettem, gondoltam igaza van és 3 napja nem értem a barátnőmhöz. Kivertem😌😟 és ma letámad ,hogy nekem biztos van valakim mert napok óta nem érek hozzá és biztos van valakim és teljesen ki van akadva! Elmondtam neki miért nem érek(hogy a rokona és amit mondtak) hozzá de nem hiszi el még mindig és megnézte már a telefonom (persze nem talált semmit) de teljesen ki van akadva mert ,hogy én még sose bírtam 3 napig. és már szakítani akart meg sír! Teljesen ki van akadva ,hogy én nem is kívánom őt már. Meg ilyenek, és nem tudom ,hogy érthetném meg vele ,hogy szeretem és ő életem egyetlen szerelme és soha senki nem kívántam úgy mint őt… Mert ezt már mondtam de… Nem érti meg!!
2016. febr. 9. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

te vagy a bolond.


van egy működő kapcsolatod és azért, mert valaki mond valami baromságot nekiállsz tönkretenni.


most komolyan azt hiszed, a barátnőd azt gondolja, hogy csak a szex miatt vagy vele? ennyit tartasz róla?

ha meg nem, akkor mégis kinek bizonyítasz bármit ezzel a hülyeséggel? megírtad a rokonnak, hogy nem dugtatok napok óta, vagy mi?

2016. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A barátnőm is tett egy megjegyzést a rokona pofázásába! Mit kellett volna tennem?
2016. febr. 9. 18:09
 3/13 Noren1989 ***** válasza:

A barátnőd mit szólt a beszélgetésbe úgy konkrétabban? Helyeselte a rokona viselkedését, védett téged, mi volt?

26/F

2016. febr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak nézett mosolygott és este amikor aznap rámásztam eltolt magától
2016. febr. 9. 18:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg inkább a gabi van veled csak a szex miatt. ezzel a korkülönbséggel ez nem lehet egészséges kapcsolat.
2016. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1 szónak is 100 a vége a ronkont kellett volna elküldeni a halál vérvörös faszára ,otthon okoskodjon. Kívül tágasabb.Ha a nállunk vagy velem ezt tenné valaki elküldeném a maszatos francba. Elég instabít kapcsolat ez ha 1 ilyen mondással be lehet kavarni.
2016. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Hallod, magához láncolt ez a nő....eléggé ráb_sztál, már megbocsáss.

Valóban úgy tűnik, hogy könnyen megszerzett, aztán odahaza te vagy a kis k_rógépe. Keress valami korodbeli nőcskét inkább, normális rokonsággal. a nő amúgy felvállal téged?

2016. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 opened paradise ***** válasza:

Én nem szoktam ilyet mondani,de rakd meg és elfelejti. Ha eltol,pitizz kicsit.

Na ezt meg pláne nem szoktam :D

2016. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Miért ne vállalna?😀 persze

A másik nőt kereséssel az a baj ,hogy nagyon szeretem és nekem 42 évesen is fullos meg sose jöttem ki a korom beliekkel és nem is tetszenek annyira

2016. febr. 9. 19:39
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Nincs semmi baj!

Egy 26 éves kis hülyegyerek vagy, aki csak a puncijáért vagy ezzel a nővel, ráadásul hülyeségeket csinálsz!

Kérj bocsánatot, és ha bajod van beszéld meg vele, ne a faxod verjed!

2016. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!