Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom anyja bolond, részeges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom anyja bolond, részeges, verekedik és fenyeget minket! Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

A leendő anyósom nem normális. Párom nyár óta velem lakik 20 éves, de még iskolába jár. Az anyja azt mondja kedvel engem, de túlzásokba esek meg a lánya is, hogy össze mertünk költözni, holott 1 éve együtt vagyunk és szeretjük egymást nagyon. Közénk akart állni, mire az én anyám leépítette. Meghúzta magát próbált anyámmal jóban lenni, de ég és föld a kettő így megszakadt a barátságuk. Most az anyja fenyegetőzik ismét, mert elvárná, hogy minden héten 3-4 alkalommal elmenjünk hozzá. 2 utcányira van csak, de az egy dolog. Miért menjünk?? legutóbb neki esett a lánynak és tépni kezdte, de totál részeg volt. Rá fogta, hogy ellopta a nadrágját. Utána engem fenyegetett , hogy vissza ráncigálja tőlem a lányt hozzá haza és nem lesz ez nem engedi majd meg... 20 éves a párom... miáért kéne engedély??? ő vállalta, hogy amíg suliba jár fizeti neki, azokat nekem nem kell fizetnem, de miért él vissza ezzel? Arra gondoltam innentől kezdve megszakítjuk vele a kapcsolatot, a párom azt mondta nem akarja látni többet. Mikor engem nem ismert akkoriban kék-zöldre is verte és karmolta... ilyet egy normális anya nem tesz. Mit javasoltok? Kizárjuk az életünkből? Nekem van annyi pénzem amiből ketten megélünk, gyerekünk még most nem lesz.

22/F


2011. nov. 29. 09:26
 1/7 A kérdező kommentje:
olló rúgásban akarta lerúgni a lányt tegnap előtt, mert feleselt vele mivel kiállt csak az igaza mellett
2011. nov. 29. 09:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Sulit tudnád fizetni?El tudna menni a párod dolgozni suli mellett?Ha ezekre igen a válasz,akkor zárjátok ki az életetekből egy időre a nőt.
2011. nov. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sajnos ő nem tudna dolgozni de kap gyerektartást az apjától amit szintén az anyja zsebel le... ha azt a lány kapná kézhez az sokat segítene a megélhetésünkön így
2011. nov. 29. 09:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor vegyétek fel a kontaktot az apukával,hogy a gyerektartást nektek utalja,ne a részeges anyának.Jogilag nem tudom,hogy ez hogyan néz ki,valószínűleg nem ilyen egyszerű,nem lehet kikerülni az anyuka beleegyezését,hiszen a gyerektartás neki jár,azt kezd vele amit akar.
2011. nov. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de miért az anyának jár? Hiszen nem ő a gyerek. neki asszonytartás járt volna nem?
2011. nov. 29. 09:47
 6/7 anonim ***** válasza:
viselkedésileg detto az én anyámmal:S
2011. nov. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A gyerektartás a gyermeket illeti meg és nem az anyát, de tudomásom szerint csak 18 éves korig, míg a gyermek nem lesz nagykorú addig kötelező fizetni, utána már nem, de nyugodtan utalhatja az apja neki a pénzt, ha van bankszámlája akkor arra, vagy postán keresztül is akár a címére.

Azért egy ingyenes jogsegélyszolgálatot tudnék javasolni ez ügyben.

2011. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!