Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakori, hogy egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori, hogy egy pasi tud duplázni, vagy akár triplázni is?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az első orgazmus után "kiszállás" nélkül néhány percen belül megfelelő ingerléssel újabb aktust hajtunk végre. Én most találkoztam ilyennel először.
2016. febr. 9. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
némi regeneráció után lehetséges a triplázás is.A regeneráció mindenkinél más intervallum. Van akinek 1 ciginyi idő van akinek 1 óra,ez vcáltozó.
2016. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jelen.Kettő az megy.A harmadikba már nem vagyok biztos.
2016. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
nálam ilyen van. de hogy a többi pacekkel mi a helyzet azt nem tudom
2016. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is csak egy ilyennel találkoztam, előtte nem is tudtam, hogy van ilyen
2016. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ilyet akkor tapasztaltam magamon, amikor nagyon-nagyon megvolt a kémia a barátnőkkel. Egyiküknél rendszeresen ez volt, eldurrantam benne, aztán benne maradva folytattuk. Csak ugye, másodjára, harmadjára elélvezni már nem volt akkora érzés, mivel eléggé csúszott a hüvelye a spermától.
2016. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Életem első szexében 7 x mentem el, szinte alig voltam kinn! Csak higiéniai okoból húztam ki kicsikét!

Egy csodálatos házas asszony volt!

Áldom a pillanatot hogy összehozott Vele a sors! :-)

F/60

2016. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nagyon ritka a dupla. márha pár perc alatt kell. de úgy tudok 100%ra garantálni 2 menetet hogy 60-90perc pihi van közöttük komolyabb izgatás nélkül. esetleg még a tripla is HA úgy izgat ahogy én kérem :)
2016. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megtöröm az előttem szóló soklövetű kollégák idiljét én nem nekem kell vagy fél óra a másodikhoz
2016. febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom milyen gyakori, erről nem láttam statisztikákat.


De azt egy ilyen témakörben megosztásra érdemesnek vélem, hogy ez nem csak úgy megtörténik - persze ilyen is van - de megtanulható. Multiorgazmusnak hívják amúgy és ez is egy pont olyan készség, mint sok minden más a szexualitásban (pl hogy meddig bírod pasiként) - fejleszthető.


Én magam multiorgazmusos vagyok, egy menetben korlátlan mennyiségben el tudok élvezni. Elválasztottam az orgazmust és a spriccelést (ejakuláció) egymástól és erre bárki képes. Amíg nem spriccelek, nem fog lekókadni és így bármeddig tudom folytatni a szexet. Minden egyes orgazmussal nagyobbat és nagyobbat élvezek, így nem csak azért érdemes megtanulni, mert tovább fogod bírni, hanem neked is sokkal jobb lesz így a szex a partnereddel. Átlagosan egy menetben 4-6x élvezek, ha nagyon jó, akkor simán 10 fölé megy, ha épp valamiért nem úgy sikerül, van hogy csak 1-2x.


De a lényeg, hogy az én döntésem, el tudom dönteni akarok-e spriccelni vagy csak simán anélkül élvezni és mindig van választásom meddig bírom.


28/F

2016. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is találkoztam már ilyennel, de nem mondanám, hogy gyakori lenne.
2016. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!