Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit lépnétek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit lépnétek, ha felfedeznétek, hogy a párotok rendszeresen napi szinten nézeget szexpartnerkereső oldalakat?

Figyelt kérdés

Ugyanakkor nem tudnátok rábizonyítani, hogy elment-e egyhez valaha is.


(Főleg arra az oldalra gondolok, amit itt a bal oldali reklámsávban is lehet látni.)


2016. febr. 10. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdőre vonnám, az biztos.
2016. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Córesz.
2016. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

fiúként válaszolok ha nem baj:


Szakítanék.

2016. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, de csak szopatni a kis k.rvákat :D sose csalnám meg a párom.
2016. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Csatlakozom az előzőhöz, max orál és anál a prostiktól, a páromat én sem csalnám meg.
2016. febr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szakítanék! Kérdés nélkül. Úgy gondolnám, hogy nem tart elèg jónak és ezért nézeget ilyeneket.
2016. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is csak röhögni meg szivatni járok fel :D
2016. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Google a barátod és az enyém is, így letöltenék egy kémprogramot, ami minden billentyűleütést tárolna egy általam titkosított mappába. Ha trol, mint mi oly sokan itt, akkor pont nem érdekelne, de ha nem, akkor szakítanék.
2016. febr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Max orál és anál és az nem számít megcsalásnak? :D Hú itt gyk-n van egy pár furcsa felfogású ember.

Kedves kérdező, kérd meg a párodat hogy mutassa meg a felhasználói fiókját és hogy milyen üzeneteket váltott másokkal. Ha nem teszi meg akkor szerintem mehet a levesbe.

2016. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Van jobb dolgom, mint utánajárni egy felnőtt embernek, hogy miket nézeget.
2016. febr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!