Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi fent van szexpart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi fent van szexpartnerkereső oldalon, már meg is csalta a barátnőjét, illetve állandóan más lányokkal beszélget a szexről attól szerelmes lehet a barátnőjébe?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 21:38
1 2
 1/13 RRR ***** válasza:
69%

enyhén szólva


lehet,de nem eléggé vagy valamit nem kap meg tőle

2015. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem és betegesen szexfüggő.
2015. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem.
2015. szept. 10. 22:31
 4/13 anonim válasza:
81%
Lehet, mert egyébként egy szerelmes férfi is fantáziál más nőkről is, és fejben dől el, hogy ezeket a fantáziáit nem akarja valóra váltani.
2015. szept. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hát ő nem csak fantáziál. 2-3 szexpartnert keres magának, meg már talált is.

Okés, köszönöm!

2015. szept. 11. 12:35
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Biztos, hogy nem szerelmes.
2015. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Viszont aki nem szerelmes, és férfi, az a guruló krumplit is megbassza.. Mind ilyenek vagyunk. :-)
2015. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő.. legalább őszinte voltál!
2015. szept. 15. 22:53
 9/13 anonim ***** válasza:

1. biztos hogy lehet szerelmes én is az vagyok


2. az isten se tudja hány társkeresőn vagyok fent még mindig, mert lusta voltam törölni a regeket, mondjuk egy részére be se tudok lépni, mert nem tudom milyen néven/email címmel, vagy jelszóval regeltem


3. attól, hogy valaki képes másokkal a szexről beszélgetni még nem csalja meg a társát, akinek meg egyszerűen nincs annyi érzelmi/értelmi/szexuális kultúrája, hogy erre képes legyen, csak az információ és tanulás miatt, azzal nem tudok mit kezdeni...

26/F

2015. szept. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csalta meg,de vadászik. A férfiakban benne a vadászösztön,ha otthon nem mennek jól a dolgok,ez felerősöfik. Előkészület a megcsalásra,úgy mondanám,ami vagy bekövetkezik,vagy nem.
2015. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!