Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a srácok igénytele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a srácok igénytelenséget, könnyűvérűséget látnak a molett lányokban?

Figyelt kérdés
Miért próbálkoznak annyiszor, annyian kövér nőknél? Akik azért nem a mai szépségideált képviselik.
2016. febr. 10. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat en duci vagyok ,de nalam ez az allitas igy nem igaz. Nem probalkoztak sokan nalam soha. De ha Te ezt vetted eszre a kornyeztedben az valoszinuleg azert lehet ,mert igen azt hiszik a pasik ,hogy ha nincs modell alkata a holgynek akkor mar is konyebb megkapni es lelkesebb is minden teren...Viszont azt megjegyzem : attol hogy van par plusz kilo valakin meg nem egyenlo az igenyltelenseggel.Attol meg lehet apolt,tiszta,izleses.
2016. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, bulikban lehet látni, hogy egy helyesebb, de elkeseredett srác a kövérebb lányoknál kezd próbálkozni. Aztán jön a meglepetés, mert ezek a lányok sokszor többre tartják magukat, mint gondolnánk.
2016. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

azt gondolják, hogy a kicsit teltebb(de mondjuk ma már egy 165 centis és 65kg-s lány is DAGADTnak számít) lányok nem kellenek senkinek, senkijük sincs, örülnek ha valaki egyáltalán rájuk néz... szóval könnyű prédának tartják őket emiatt.

szerintem.

2016. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem ezért,egyáltalán nem látom bennük ezt,egyszerűen jobban felizgatnak a molettebb lányok, olyan magasság cm-100 =...kg-tól kezdenek bejönni a nők olyan ehhez még plusz +30kg-ig leginkább
2016. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ebben az egészben az a vicces, h mivel nekem a molett csajok tetszettek, sokáig csak a vékonyaknál mertem próbalkozni :D
2016. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés, egy aljas bunkóság, már meg ne haragudj.

Attól hogy valaki molett, még nem igénytelen. a molett testalkat, eléggé változatos, mindenkinél mást jelent, vannak határai. Én szeretem a teltkarcsú nőket, az olyat aki formás, kerek nőies idomokkal rendelkezik.

Nem látok bennük sem igénytelenséget, sem pedig könnyűvérűséget. Nőt látok bennük.

Neked mi a szépség ideál? Mit jelent?

Mert ha a nádszál vékony, gebe testalkatot, akkor abból nem kérek. :)

2016. febr. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom bennük, hogy rendkívül nőiesek.

Pont az ellentétem: lágy bőr, kerek formák, nőiesen puha. Imádom ölelgetni, markolászni, nézem ahogy szex közben hullámzik minden gömbölyűség.

Akik nekem bejönnek, azok nagyon is ápoltak. Babapofi, selymes haj, parfümillat, és nőiesen is öltözzön.

Akin látom, hogy magabiztos.


Sok molett csajról süt az önutálat. Bizonytalanok. Szinte megrémül, ha kezdeményezek. Az ilyeneket kihagyom, nem bírom a besavanyodott nőket.


A vékonyakat se. Olyanok, mint egy kamaszfiú, csak picit nagyobb mellekkel.


És nem érdekel a közízlés, Van sajátom.

2016. febr. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
55%
Kövér nő nincs csak duci.tapasztalatom az a duci nők sokkal magabiztosak nagyon sok duci nő jött oda hozzám hogy megszeretne ismerni.volt is duci barátnőm és igen ugyanolyan szexi tud leni mint egy vékony.
2016. febr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!