Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ítélik negatív tulajdons...

Miért ítélik negatív tulajdonságnak a könnyűvérűséget?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért probléma, ha valaki emellett párkapcsolatban hűséges tud maradni.
2010. nov. 20. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"konnyuveru", tehat nem huseges, mivel nincsenek oszinte erzelmei, ami a szeretetrol szol, de nem maga a testi kapcsolatrol.

Ez a lelekhianya!

2010. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem kifejezetten jó tulajdonság, ha az illető hölgyike több fszt fogott, mint kilincset...
2010. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor átfogalmazom. Tehát miért nem jó tulajdonság az, ha valaki párkapcsolaton kívűl könnyűvérűen viselkedik? De ugyanakkor, ha párkapcsolatban él, hűséges tud maradni.
2010. nov. 20. 16:53
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Jah, hogy éppen nincs pasija és úgy élvezi az életet.

Én nem ítélem meg se el az ilyet, hadd csinálja, őt élik ki, nem engem.

Aki ezért követ dob rá, az meg egyszerűen irigy..törődne mindenki a saját dolgával.

2010. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
igazad van, ha tudsz párkapcsolatban is hű maradni, és emellett elégíted ki szexuális vágyaidat, az teljesen természetes, csak tudod ezt sosem fogod tudni elfogadtatni, mert azért ennél álszentebbek az emberek
2010. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Na de kivel, hogyan éled ki magad amikor nincs pasid? Mert ha nős férfival könnyűvérűsködsz,akkor azért elítélendő, ha egy szerelmes fiút hitegetsz,akkor meg az a gáz.


Egyébként ezzel a viselkedéssel az a baj hogy hiányzik belőle az önfegyelem, az emberi méltóság, és a lelki intelligencia. Valamint az hogy majd egy kapcsolatban vagy hazudozol a pasidnak a múltadról, vagy ne lepődj meg, ha nem bízik benned.

2010. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

21:17

Egyéjszakás kalandról nem hallottál még, illetve olyan esetről, amikor csak a szex miatt járogat össze valaki egy pasival, de egyébként nincs más kapcsolat közöttük?

Nem kell mindjárt nős férfiakra gondolni, van elég független hapsi.

2010. nov. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

07:16-nak teljesen igaza van, én se értem, mi kivetnivalót lehetne találni ebben, de azért a jelenséget jól leírja egy minapi kis összejövetel, a továbbképzésen résztvevő kollegákkal, ahol 4-5-en elkezdtek beszélni pont erről a témáról, egy szabad felfogású csajszival, na erre összesen 2 olyan reakció volt, aki irult-pirult, és felálltak, mert hallgatni se bírták, a többiek meg beszálltak az izgi beszélgetésbe.


Na hát kb így megy ez, mindig vannak ám ilyen "szűz lány" jelenségek, akik leginkább egyszerűen irigykednek és mivel ők maguk nem tudják kiélni, amire vágynak (saját gátjaik miatt), még csak hallgatni se tudják, mert azonnal zavarba jönnek.


Háááááááát melyik a jobb?

2010. nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

És ettől miért is ne lehetne aztán a leghűségesebb pár később? Ugyan .... tudod prostiból lesz a leghűségesebb férj, valahogy így van ez.

Én sokkal nagyobb bajnak tartom azt, ha elfojtja valaki ezen vágyait, sé olyan lelki sebeket szerez, hogy az meg egy életre kihat.

2010. nov. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyéjszakás kalandról nem hallottál még, illetve olyan esetről, amikor csak a szex miatt járogat össze valaki egy pasival, de egyébként nincs más kapcsolat közöttük?


De, hallottam. Meg nem kívánt terhességről, abortuszról, nemi betegségről is.

2010. nov. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!