Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hatóságok ezek szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hatóságok ezek szerint tényleg lekapcsolják az EÜ igazolás nélküli örömlányokat?

Figyelt kérdés

Minap a Szabadkai útnál lévő a bevásárlóközpontba mentem be hazafelé, és észre vettem, hogy egy rendőrautó igazoltatja ott a lányokat, és egy nagy alakú (A4-es) papírt nézegettek mindegyiknél, amit a hölgy adott.

Tisztában vagyok vele, hogy ez az egyik türelmi zóna talán itt Bp-en.


Eddig is hallottam olyan legendákat, hogy a rendőrök igazoltatják és ellenőrzik a lányokat, hogy van-e érvényes egészségügyi papírjuk, de mivel Magyarországon élünk, így nem nagyon hittem eddig el. Kb olyan legendának tartottam, mint a bűnmegelőzést.

(OFF: "Addig nem tehetnek semmit, míg nem történt bűncselekmény.")


Ez csak ritka eset volt, vagy tényleg ki van nekik adva az állandó razzia a környékre?



#prostituált #örömlány #EÜ igazoltatás
2016. febr. 10. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én másfele lakok. Nálunk kijárnak néha, megnézik az úttól a távolságot utána meg megkérdezik hogy minden okés-e. De papírokat nem nagyon kérnek(nagy ritkán megesik), általában ismerik is egymást.
2016. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felénk egyszer mesélte egy csaj, hogy kérték, de amúgy általában csak megnézik a távolságot és ennyi.
2016. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!