Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esély arra hogy újra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra hogy újra normális legyen a kapcsolatunk, ha mással is lefekszik?

Figyelt kérdés

Már régóta rossz a kapcsolatunk, főleg amiatt, hogy ő többet akar szexelni mint én. Bevállalósabb csajra vágyik. Összevesztünk, és azt mondta legyen vége. Én nem akarok vele szakítani, mert nagyon szeretem, így azt mondtam hogy legyen akkor más lányokkal is akikkel szexel de nem akarok tudni róla. Ő belement, és azt mondta, így velem marad. Szerintetek ezzel csak rontottam a helyzeten vagy rádöbben majd hogy én kellek csak neki?

19L


2016. febr. 6. 23:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg csak rontottál....egyrészt sztem ez így nek3d sem jó....rohadtul fájhat. Másrészt veled lesz kb addig,amig nem talál olyat, aki kielégíti, csak aztán hagy el, ami még jobban fog fájni. Szakíts vele, még ha rossz is. Majd találsz olyat akivel passzoltok és tényleg szeret, hisz aki ilyet megcsinál veled, az nem szeret igazán.
2016. febr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodtál azon ha megtapasztalja más lány nyitottságát amit nálad nem kap meg akkor szerinted kihez fog húzni? Arról nem beszélve hogy ez miben javítja a szexuális életeteket,vagy kapcsolatotokat? Abban hogy más kielégíti helyetted,és még lehet annyit sem fogtok szexelni,együtt lenni,mint előtte? Nagy hülyeséget csináltál szerintem.Ezzel nem lehet megmenteni 1 kapcsolatot,max csak ideig óráig. Hisz attól hogy másokkal lefexik,te bevállalósabb,számára érdekesebb,vonzóbb leszel? Ezeken gondolkozz el és már tudod is a választ!!!
2016. febr. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nincs tartásod. Ez az első ami lejött. A második, hogy miért vagy vele még együtt? Ilyen fiatalon ilyen senkivel együtt lenni, mikor még előtted az élet? Kár is magyarázni már régen ki kellene dobni az ilyet.
2016. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Felpontoztalak titeket!

Látom, szerintetek így is szakítás lesz ebből előbb utöbb :(

2016. febr. 7. 18:12
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, inkább most dobd ki! Egyedül is jobb, minthogy egy ekkora *inkábbnemjellemzemmi* csak dísznek használjon, és elmondhassa, hogy van valakije.

Mi azért mentünk szét, mert elmondása szerint alig volt rám ideje, meg itt inkább a haverjait helyezte előtérbe, nem voltak más lányok a képben. Szakítás után még én voltam az, aki erőltette, hogy találkozzunk, és reménykedtem benne, hogy talán jobban fog törődni velem, és idővel minden rendben lesz megint. Hát nem így lett. Ekkor vesztettem el, amit megbántam, mert ezután pár menetnél nem kellettem többre neki. Megmondtam, hogy látni sem bírom, és ne is keressen. Azóta is írkál néha..

Tudom, nehéz meglépni, de szakíts most, és ezután kis ideig rossz lesz, de aztán hidd el, minden jó lesz. Most fáj, de még simán boldog lehetsz mással, aki emberszámba vesz és nem alázza meg a szerelmét azzal, hogy nyíltan más lányokkal kefélget.. 19/L

2016. febr. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 PearlDiver ***** válasza:
100%

Az csak az egyik része hogy mostantól ha lefekszel vele, folyton az fog a fejedben járni hogy vajon legutóbb kivel üzekedett és vajon jobb volt-e neki mint most?

Gondolj bele, szeretnél egy olyan emberrel élni akár hosszabb távon akinek kevés vagy és más nőket kúrogat? Majd ha gyereketek lesz, és kérdezi hogy hol van apa, elmondod neki hogy hát elment egy másik nénihez mert anyu nem elég jó neki? Vagy inkább hazudsz egyet...?

Szerintem ezt te sem akarod. És érzed is belül csak talán még nem fogadtad el... de javaslom hogy tedd meg és hajítsd ki a srácot nagy ívben.

2016. febr. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg már dupla áldozat vagy!

Az első, hogy összejöttél egy olyan sráccal, aki nem tudja megkedveltetni Veled a szexet, mert nem ért hozzá, és nem beszélitek meg! Ez akár lehetne közös hiba is, de én mindenképp a fiúknak rovom fel! A másik, hogy adtál a srácnak egy olyan lehetőséget, hogy életében soha nem kell hűségesnek lennie!

ezek után bármikor lefekhet bárkivel, ösztönből, szerelemből, stb. és neked azt fogja mondani:

-Megbeszéltük. Csak ürítettem.

Dobd ki!

F/60

2016. febr. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Elég szomorú hogy néhány pasi azzal a szöveggel ír nekem privit hogy ismerkedjek velük. Hol láttok akár utalást arra hogy szeretnék valakivel ismerkedni? Szánalmas...


Az eddigi ide leírt válaszokat, tanácsokat azt hiszem megfogadom. Ha holnap hazamegyek a koliból megpróbálok beszélni a barátommal. Ez tényleg egyre rosszabb hogy a héten míg nem találkoztunk, végig azon járt az eszem hogy na most vajon kivel mit csinálhat. Csak azt mondta, ha ebbe korlátozni akarom akkor mehetek keresni mást, meg hogy örül hogy ő végre így szabadabb.

2016. febr. 12. 17:32
 9/22 anonim ***** válasza:
Na mi lett a kapcsolatotokkal? Amúgy a srác nem szerethetett igazán. Bár egyet nem értek, miért nem szexeltél vele többet?
2016. máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Azért nem szexeltünk többet mert másik városba vagyok az egyetem miatt hétközben. Ő meg nem bírja ki szex nélkül 5 napig.

Hát nyitott kapcsolat lett, de remélem ha nyáron vele leszek végig akkor nem fog foglalkozni más lányokkal.

2016. máj. 24. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!