Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Buliba voltam, haverokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliba voltam, haverokkal mentem jott velunk egy csaj, és a palija. Az éjszaka folyamán a csaj palija szerelmet valott, hogy én nagyon bejovok neki cuki srác vagyok, fogdosott stb. nagyon idegesített 19/F?

Figyelt kérdés
Mit lehet csinálni az ilyennel?? Leutni nem akartam,elzavarni nem lehet. Inkabb eljottem. Azota is egyutt vannak mikozben meleg a srac.??
2016. febr. 11. 08:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
durva de nem tudsz mit csinalni :S
2016. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerelmet vallott Neked egy srác miközben ott volt a barátnője is? Az szép. Magyarázd el neki mégegyszer. Ha meg nem ért belőle szólj a csajnak.
2016. febr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Na, ha engem fogdosott volna, lehet hogy hirtelenjében összetörtem volna benne a csontozatot. :D

Minimum az lenne hogy elküldeném a halál f.@szára, eléggé emelt hangon.

Ha nője van, akkor biszex, nem meleg. De a pia hatására az ne jogosítsa fel az hogy fogdos, meg szerelmet vall. :D

2016. febr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szivatott téged, biztos olyan stílusod van (öltözködés, haj vagy beszéd),mint egy kis búzának. Ezért g*cizett veled.
2016. febr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem volt pia hatása alatt..én se finoman mondtam neki hogy hagyjon békén😀 hát hálisten nem nézek ki ugy mint egy buza..
2016. febr. 11. 09:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el a csajnak, majd dugd meg.
2016. febr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Xdd oké azlesz koszi
2016. febr. 11. 09:39
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Körül kell nézni, hogy akad-e kamera, aztán egy gyönyörű gyomrost v. májast beviszel, azt még lehet fű alatt, és nem olyan látványos, mint egy orrtörés. Cserébe 3 mp múlva úgy összemegy mint a colstok...

Aztán röhögd ki, amiért megbotlott és smárold le a nőjét. Távozásnál fogd meg a tag arcát és lökd el...


24F

2016. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért kellene verekednie vele??? Omg.... csak simán kerüld el a srácot!!!
2016. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem le kellett volna szopatnod.
2016. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!