Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit akarhat tőlem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel 4 éve találkoztam először, 9.ben a sítáborban, tanítottam boardozni. Aztán egy darabig még facen beszélgettünk, de kb 2-3 éve már nem is beszéltünk egymással. A hétvégén elém került valahol a neve, hát gondoltam ráírok már...

A szokásos mizu-mizu után rögtön a második üzenete az volt, hogy "Fu amugy ezt neked meg sose mondtam el de amikor a taborba voltunk nagyon bejottel nekem"

erre mondtam neki, hogy amúgy ős is tetszett nekem, erre írta azt, hogy "Hat pedig mondhattad volna kiss hangulatjel lett volna egy jo ested talan"

aztán küldött magárol egy képet, amin kacsint.

Kérdeztem tőle, hogy van e kedve találkozni, arra azonnal igent mondott, így ha minden igaz, akkor hévégén találkozunk is majd.

Szerintetek mire számíthatok? Mit akarhat a csaj?

19/F

18/L



2015. dec. 2. 22:51
 1/6 anonim válasza:
dugni.vagy leitatni és a feketepiacra vinni a szerveidet..örülj neki ha bejössz neki és ö is neked :D sok boldogságot ha összejön.
2015. dec. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy nekem még mindig bejön, de azt nem tudom biztosan hogy én is neki, az amiről irt hogy a táborban bejöttem neki, az 4 éve volt!
2015. dec. 3. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:

"volna egy jo ested talan"

Jó kis ribi. És akkor még csak 9-es volt.

Ilyenkor úgy megmutatnám az ilyen üziket a szülőknek......:DD

2015. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát elég egyértelmű célzások,amiket írt :D Mellesleg rámenős,de talán nincsenek rossz szándékai:"D
2015. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt így nem tudom neked pontosan megmondani, de vagy szeretkezni szeretne, vagy kapcsolatot. :)
2015. dec. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak le akar veled feküdni...
2015. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!