Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nők, ti a képen látható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők, ti a képen látható pénisz formák közül milyennel találkoztok eddig?

Figyelt kérdés

[link]

Ha lehet a korotokat is adjátok meg illetve, hogy szerintetek mennyire gyakori amivel találkoztatok, és ha emlékeztek akkor azt is, hogy mennyire volt jó.

Előre is köszi.


2016. febr. 11. 15:50
 1/5 Lilalili ***** válasza:
mi ez közvélemény kutatás? mindnek kígyó feje van meg szája és köp
2016. febr. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha választani kellene akkor: 1G,1H,1I,1J,2D,3F ezek azok amik legjobban bejönnek ;)

23/L

2016. febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én nem szeretem idegenek péniszét nézegetni, tehát nem nyitom meg a linket.


a péniszgazdától függ hogy milyen minőségű volt a szex, nem magától a pénisztől.

2016. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lilalili ***** válasza:
hát megnéztem és mind undorító és félelmetes :(
2016. febr. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Lilalilivel teljesen egyetértek!!


Azzal tereltem el a figyelmemet, hogy az 1C -t, és a 2G-t képzeltben beraktam egy erdőbe, mert nagyon gombbbbák. :D



Viszont, belegondolva... Én egy volt párom péniszének kinézetére sem emlékszem...

2016. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!