Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pár napja a hímvesszőm makkján...

Pár napja a hímvesszőm makkjának az alsó része kicsit vörös lett és nagyon nagyonpici alig látható hólyagok is vannak rajt, és kicsit viszkető érzés ha a fitymámat húzom. Mi lehet?

Figyelt kérdés
5ször szexeltünk bnőmmel mindig volt megfelelő gumi (masculan szuper vékony) megfelelően ráhelyezve a péniszemre, orálisan meg már másfél hónapja kényeztet, és semmi bajom nem volt. Mitől lehet ez? Súlyos? Szex közben kellemes érzés is, de nem olyan szép látvány (nem látszik amúgy annyira) és nem szeretném hogy baj legyen belőle.

2013. dec. 26. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Herpesz.
2013. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A péniszen? Oo biztos vagy te ebben? Ha igen akkor mit lehet vele csinálni?
2013. dec. 26. 21:00
 3/3 anonim válasza:

herpesz sajnos igy kezdődik !!! Menny minél hamarabb orvoshoz mert elhatalmasodik és egyre több fog kijönni szörnyü lessz

hàziorvos kiir krémet esetleg még gyògyszert is!!

saját tapasztalat jol teszed ha rám halgatsz mert velem is ugyanez történt csak soká mentem orvoshoz és nagyon rosszul jártam. (nő vagyok)

2013. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!