Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek mi szokott benne lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi szokott benne lenni az előjátékban?

Figyelt kérdés
És mennyi ideig szokott tartani? Van, hogy ugorjátok?

2016. febr. 12. 05:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyali-fali,+ha a lány is szereti viszonozni akkor sz*pás,simogatás,nyakpuszi,fülcimpa stb. Én szeretem csinálni,átugorni csak akkor szoktam ha a lány csak gyors szexet akar,vagy olyan a helyzet hogy nincs többre lehetőség,pl. takaró alatt mert megláthatnak stb. De úgy -nekem- nem az igazi,én szeretek nyalni,úgy jó ha van minden. 25/F
2016. febr. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csók, simogatás, fogdosás, fül, nyak és test csókolgatása, orál mind a kettőnk részére, golyó nyalogatás, plusz csikló nyalásnál a popót is!
2016. febr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sokminden. Ez lehet egy közös fürdés, csiklandozás tollpihével, vagy kikötni a másikat és gyertyaviaszt csepegtetni rá.

Az előjáték szépsége, hogy óriási változatosság rejlik benne, mindent ki lehet próbálni. Addig lehet húzni, amíg a másik könyörög a befejezésért, vagy több orgazmust is lehet okozni/átélni.

Az időtartam fél perctől az örökkévalóságig terjed, néha egy vad villámszex a legjobb, néha érdemes kihozni egymásból a maximumot.

2016. febr. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ölelkezés, csókolózás, puszilgatás, simogatás, markolászás, mellek és punci kényeztetése külön és egyszerre, hol finomabban hol vadabbul. Ujjazás és orál.

Tetőtől-talpig kényeztetés. Mikor mennyi ideig. Lehet az 10 perc de akár 1 óra is.

átugrani sosem. Szeretem ha a nő elélvez közben.

2016. febr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Néha kimarad azt is szeretem. De sokszor hosszan játszunk előtte.

Szeretek vetkőzni neki, szexi cuccba felöltözni vagy szerepjátékot játszani.

2016. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as remekül leírta a lényeget.
2016. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!