Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez ellen mit tegyek? Az én hibám?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ellen mit tegyek? Az én hibám?

Figyelt kérdés
Viszonylag szép lány vagyok sok fiú szokott megkörnyékezni ámde sokszor érzem úgy hogy nem érdemelnek meg... Én vagyok a beképzelt? Részben attól félek hogy csak a külsőm kell a fiúknak és csak átvernek és csak az egojuknak kellek hogy kitudtak használni egy ilyen szép lányt... Emiatt nem akarom senkinek se oda adni nem csak a szüzességem de a szívemet se.
2016. febr. 12. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
korodat megkérdezhetem?
2016. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztosan van olyan aki csak átverne,viszont lehet olyan is aki komolyan gondolja a dolgot. Nyilván fontos az esztétikai része,hiszen ha valakit nem tartasz vonzónak,akkor már bukott az egész mutatvány. Úgy gondolom azért megpróbálhatnál randizni,flörtölgetni fiúkkal,hátha találsz valakit akiben minden megvan amit szeretnél,és akár a szívedet is odaadnád neki.

A szüzesség pedig egy másik téma,azt te döntöd el kivel és mikor szeretnéd elveszíteni. Azt azért jobb azzal,akit igazán szeretsz.

2016. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Légy Krisztus menyasszonya! Áldás békesség!És a többi baromság! :-)
2016. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdéseddel meg is adtad a választ. Nem beképzelt vagy, hanem félsz. Nincs meg a kellő bizalom a fiúk iránt. Tudod, nem mindegyik egyforma. Nem mindegyik csak a trófeát látja egy lányban. Ismerkedj, barátkozz velük, aztán majd idővel felengedsz és kialakul a hozzáállásod. Meglesz majd a kellő vonzalom, bizalom és vágy.

Lehet éppen, neveltetésből fakadó félelem is a kihasználtság iránt a fiúkkal szemben. Ugyan akkor, túl sokat is hallhattál roszul elsült sztorikat.

2016. febr. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!