Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudnak a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak a lányok alacsony és ocsmány férfiakhoz vonzódni?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy amiért alacsonynak és ocsmánynak születtem soha nem tudhatom meg, hogy egyáltalán randizni milyen egy lánnyal, ugyanis mindegyik lány undorodik a külsőmtől.

2016. febr. 13. 18:06
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%
Amiért a pasik sem vonzódnak az alacsony és ocsmány lányokhoz!
2016. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
1: Hát akkor én kivétel vagyok, mert nekem kicsit sem számít egy lány kinézete!
2016. febr. 13. 18:14
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
Már megint te?:D
2016. febr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
69%

nem megnyerő de tuti van akinek nem tünnél ocsmánynak csak azt meg lehet a kisugárzásod riasztja el mert így írva is már azt vonom le hogy hadban állsz az önbizalmaddal a nők a biztonságérzetet az érdekeset keresik még ha nem is mondják ki(nyilván a külső is szempont mindenkinek legyen az nő vagy ff.) már pedig egy önbizalomal telt vadabb srác gyakrabban lehet érdekes mint egy magát ocsmánynak leíró szomorú emberke érted mire akarok kilyukadni vagy nem ?XD


ha nem is a lényeg az hogy a külsőn nem is de felfogásodon tudsz változtatni és azt is sokan nézik főleg hosszabb távon pedig a külsőségek helyett a belsőségek(itt most nem fizikai értelemben) kerülnek előtérbe.


csak egy példa lehet akármilyen helyes a pali ha veri a nőt meg tahó bunkó hidd el nem lesz hosszútávú a kapcsolat.

2016. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
Egy kepet tolts fel kivancsi lennek ra hogy miert tartod annyira ocsmanynak magad.Lehet csak szimplan atlagos vagy nem?
2016. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%

KÉPET KÖVETELÜNK!!!!


szerintem mindenki kíváncsi arra, hogy hogy nézhet ki egy magát egyszerre alacsonynak és ocsmánynak tartó férfi

2016. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
27%
Passz, én magas vagyok és vonzó. Sosem volt gondom a nőkkel.
2016. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
16%
mert a nők 100%ban a külsőt nézik nem azt hogy milyen ember vagy!
2016. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
54%
Tudnak, ha van elég pénzed.
2016. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
88%

Már maga a szó, hogy ocsmány taszít.

Nem lehet, hogy az önértékeléseddel van baj?

2016. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!