Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A kérdésem az alacsony (175...

A kérdésem az alacsony (175 cm alatti) és vékony férfiakhoz szólna Mit éreztek az alábbi szituációban?

Figyelt kérdés
Ti hogy élitek meg azt így az ünnepek közeledtével, hogy betévedtek egy ruhaboltba venni valamit, de 1: alig van a méretetekben ruha, 2: abból a néhányból felpróbálsz egyet-egyet és még az is lóg rajtad, nagy, hosszú, bő. Nem érzitek megalázottan magatokat? Vagy milyen érzések vannak ilyenkor bennetek?

2015. dec. 11. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi van másik ruhabolt nincs? Én 166 centi vagyok, és mindig találtam megfelelő méretű ruhát..

Csak cipőt nem, mert 39-as a lábam, és abba többnyire csak gyerekcipő van, és azoknak a formája többnyire olyan is. Múltkor olyan cipőt vettem, amibe bele lehet írni a nevem, azt gyerekeknek találták ki. :D Hát ez van.


24/f

2015. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy alacsony. Ez átlagos magasság. Talán rossz boltban vásárolsz. Az én párom nagyobb darab és rá meg alig kapunk ruhát, pedig nem extrém, csak magasabb is és sportol, szóval erős. Mi meg azt látjuk, hogy minden üzletben csak a vékony kisfiúkra vannak ruhák. És mindenhol már csak slim fit van mindenből.

Mit szeretnél venni? Hol próbáltad?

Pl. Zara-ban, H&M-ben vannak szűk fazonok. Vagy ha még fiatalabb vagy, akkor Bershka-ban is találni fogsz. De kifejezetten férfi ruha üzletekben is most nagy divatja van a szűkített öltönyöknek.

2015. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sokszor érzem, hogy esetleg a ruhagyárak testi fogyatékosnak tartanak. Ráadásul a lábam sem nagy (kb. 38-39), így néha a kamaszrészlegen vásárlok cipőt. De szoktam találni ruhát. Nadrágot pl. a kínaiban sokkal jobban találok, mint bármelyik bevásárló központban.
2015. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

HEhe, a férjem pont ilyen magas (meg én is de ez mellékes), és ő is vékony alkat, pont ettől szenved. Ami röhejes az az, hogy egy boltban M-es felső jó, a másikban meg az XS-es is lóg.


Pont a múltkor rendeltem neki egy pulcsit és küldhettem is vissza, mert az XS-es karja az ujjam hegyénél lógott. Azért nehogymár...


Ne érezd magad emiatt szarul, mert egyrészt nem vagy alacsony sem (szerintem átlagos magasságú vagy férfinak), másrészt nem a te hibád, hogy manapság a méretezés annyira semmitmondó, hogy az valami hihetetlen.

2015. dec. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!