Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez arra utal hogy csak megdugn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez arra utal hogy csak megdugni akar?

Figyelt kérdés

Van egy srac aki tetszik es parszor beszeltunk de nem komolyabban bulikban,kereste a testi kontaktust,mindig mosolygott erdeklodo volt,de el kellett mennem valamiert vahy neki.

Legutobb egy helyen tarsasagban volt es en is azon a helyen masokkal es az egyik lany az asztaltol mondta hogy XY(a srac) szexinek gondol vagy azt mondja jol nezek ki es a srac meg csak mosolygott en meg mondtam hogy koszonom. Ez lehet paranoiasnak tunik vax enmtudom de ez arra utal hogy csak szexualisan vonzodik hozzam vagy csak bokolni akart?


2016. febr. 13. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Neked melyij lenne a jobb valtozat?
2016. febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretnem megismerni,tehat orulnek ha nem csak szexelni akarna
2016. febr. 13. 22:26
 3/10 anonim ***** válasza:

"mondta hogy XY(a srac)"


Az XY eredetileg rövidítés akart lenni a "srác" helyett? Vagy csak megerősítés akart lenni, hogy nem X0 srác? :D


Amúgy a leírtak alapján nekem tiszta, hogy miért gondolod, hogy csak dugni akar.

2016. febr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően mindenki dugni akar előbb-utóbb, akkor meg nem mindegy.
2016. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha én akarok valamit, odamegyek és megmondom! Nem egy lánnyal üzengetek!
2016. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jo most itt kit erdekel te mit csinalsz

Amugy jogos de ebben a szituacioban kell alkalmazkodni

2016. febr. 14. 15:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Attól függ milyen. Én is mondtam már ilyent olyan lányra aki tényleg tetszett és nem csak AZT akartam, de mondtam olyanra is akivel meg csak azt. Nem lehet megállapítani ennyiből. 22F
2016. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem össze akar jönni veled, ha dugni akarna máshogy csinálná, akkor sokkal rámenősebb az ember, itt csak finoman jelezget, próbál közeledni 😊
2016. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg az utolsónak igaza lehet...Ha ennyire félénk akkor nem is az a típus.
2016. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2016. febr. 18. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!