Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tetszem egy lánynak se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem egy lánynak se meg akarok halni mert igy sose lesz normalis eletem, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Volt olyan hogy küldtem kepet neten magamrol lánynak amint meglátta a kepet nem is irt soha tobbet, probalkoztam egyszer élőben is vadidegen lánynal abbol se lett semmi, egy balek vagyok az elet minden teruleten se munkám se szakmám se semmi, minek eljek igy? Mar reg megoltem volna magam ha anyám nem lenne, vele nem akarok kicseszni, tuti szívrohamot kapna vagy megbolondulna, ezert meg kell várnom h elobb ő Menjen el, aztán megyek utana én is, én nem felek a halaltol, sőt kivánom.

2016. febr. 14. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hagyod hogy az élet padlóra küldjön, és ott tartson? nem is akarsz már talpra állni? Ha nem akarsz már semmiért sem küzdeni, akkor nem tudunk már mit mondani neked. Bár nem hinném, hogy teljesen feladtad, mert akkor már nem nyavajognál itt.
2016. febr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg kell újulnod !!! És a megújulásod belülről kell kezdened : először is szépen írd össze a legjobb tulajdonságaidat.. pl: jóindulatú, gondoskodó, segítőkész, kitartó.. stb ezek igen is nagyon fontosak! Aztán gondolkozz el rajta, min tudnál változtatni. Napi 100 fekvő, 150 felülés lehet kicsit javítana az összképen. Minden erődet szedd össze, hogy igen is elmondhasd : Te megtettél mindent !! Keress munkát! Teljesen mindegy, mit. A lényeg hogy legyen egy kis pénzed, legalább arra, hogy ápolni tudd magad, ne legyél büdös, ne legyél ragyás stb. Hidd el 1 próbát megér.. lásd magad a lehető legjobb formában ! Ember küzdj és bízva bízzál !!!
2016. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Engem elkapott a vágy, ahogy olvastam... annyira, de annyira szívesen felpofoználak a Holdig!


És még képet se láttam rólad.

Lehet, hogy nem a külsőddel van baj?


Egy nőnek sem kell egy olyan pasi, aki nem dolgozik, nincs szakmája, még ha baromi jól néz ki, akkor se. Ki a fa.szom fog eltartani?! Ebből jön, hogy tényleg addig élsz, amíg anyád eltart, ha ő meghal, akkor így jártál: nem kell öngyilkosnak lenned, éhen fogsz halni.

Az életképtelenségnél ez a folyamatos sírás és kesergés elkeserítőbb csak. A hideg ráz az ilyen pu.nciktól.


Tudod nekem már van egy pu.ncim, nem kell még egy.


Ezzel a mentalitással akkor se kellenél, ha egy adonisz lennél külsőre.


Mondjuk még mindig könnyebb kigyúrni magad, mint lelkileg összekapni magad a padlóról.


Egyébként mi tart vissza, hogy lenyomj napi 30 fekvőtámaszt, meg 100 felülést? Nem érsz rá két recskázás közben futni 30 percet?


Nincs időd képezni magad? Egy OKJ szakma 4 hónap.

Egy gyárban elég, ha van 8 általánosod, meg be tudsz járni három szakban. Ez ám a kihívás!


Meg is érdemled, hogy egyedül maradj.

2016. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jól van dráma királynő. Fejezd már be a műsort mert úgyse fog itt megsajnálni senki.
2016. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mar voltam gyárban egyszer, nem akarok odamenni tobbet
2016. febr. 14. 15:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Amíg nem érzed magad jól egyébként mástól. Pl: hobby, munka stb addig a csajok is elkerülnek. Attól nem leszel jobban ha egy csaj szétteszi a lábát. Az csak a bónusz. Legyen kerek világ körülötted... na akkor már maguktól jönnek, öcsém.
2016. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Figy ha mutatsz nekem egy olyan okj s képzést ami csak 4 hónapos én esküszöm lesopom magam
2016. febr. 14. 15:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor kezdjél hozzá... bár nem tudom ez miért fontos neked a kérdéshez, meg a válaszokhoz, de tessék. 2 hónap:


[link]

2016. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jo de ezek csak lehuznak penzel belekerül vagy 200 ezerbe ez a szar, papir nelkul is tudunk lancfureszt kezelni, mellesleg milyen munkát lehet ezzel talalni? Vagjam a fakat az erdőbe vagy mi? Meg itt feltétel a jogsi megléte am
2016. febr. 14. 18:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első szakma ingyenes de keresd csak a kifogásokat.
2016. febr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!