Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom hogy feláll e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy feláll e neki?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel kölcsönös a vonzódás viszont olvastam hogy itt egyes pasiknak már egy jó csaj látványától is feláll. Én ezt nála még nem figyeltem meg... Észre fogom venni nadrágon keresztül is, ha figyelem?
2016. febr. 16. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Eggyes SZŰZ pasiknak max. Ez olyan mintha jól laknál attól hogy nézed az étlapot
2016. febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Képzeld nekem attól is fel szokott állni, hogyha a buszon rázkódom :)

Észre lehet venni mert feszül a gatya

2016. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ h milyen nadrág van rajta plusz mennyire feszül rajta vagy mennyire nem. De ha jól megnézed biztos rájössz h miújság. Viszont az azért lehet kellemetlen ha észreveszi h azt nézed :D
2016. febr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ h mekkora van neki. Ha kisebb akkor nem fogja fel méterre kinyomni a farmert
2016. febr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyes kisfiuknak már egy jó csaj látványától is feláll (Igy van helyesen!) De nekik akkor is feláll ha két kutyát látnak kefélni!
2016. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
régi ikarus buszon ha ülök a keskeny kis székben nekem is meredezni szokott :D
2016. febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha elég bő a gatyája akkor láthatod.

De érezheted is ha megtapizod vagy az ölébe ülsz.

2016. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!